Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'yu Luffy'de alıcak tıp yoktu zaten.Zoro Kaido'yu indirsin Big Mom'da yancısı olsun Luffy'de onu alsın.

Acaba bu formda gücü ne kadar arttı Carrot'un.Carrot'dan sonra İnu ve Neko'yu daha çok merak etmeye başladım.Onun dışında görünen Carrot'un bilinci yerinde ve dost-düşman ayırt edebiliyor.İnu ''İyi ki dolunayda gelmediniz'' vari bir söz söyleyince kendilerini de kaybediyorlar sanmıştım.

Neyse şu an en çok beklediğim Luffy vs Kata 3. round.
İyi ki dolunayda gelmediniz yoksa başınıza taş yağacaktı demek istemiş : ))

Carrot'u hem sevedim hem çok fazla beklentim vardı çok beğendim görünüşünü. Hiç sanmıyorum ama animede şöyle bir az karanlık bir atmosferle dönüşümünü falan gösterseler harika bir bölüm ortaya çıkar.

Anket verin anket bölüm çok iyi.

İyi ki dolunayda gelmediniz yoksa başınıza taş yağacaktı demek istemiş : ))

Carrot'u hem sevedim hem çok fazla beklentim vardı çok beğendim görünüşünü. Hiç sanmıyorum ama animede şöyle bir az karanlık bir atmosferle dönüşümünü falan gösterseler harika bir bölüm ortaya çıkar.

Anket verin anket bölüm çok iyi.
Bilmem olabilir.: ) Yalnız BM hakkatten gidici.Bak zayıflatıp handikapı da vermiş.Her bölüm bizimkiler gittikten sonra Teach tarafından indirileceğine daha çok ikna oluyorum.Ne diyorsun ? : )

Carrot ilk gördüğümüzde yüzlerce metre zıplıyordu, belki Zunisha'nın esnek cildi sayesinde de olabilir bilemedim ama şu an Tottoland'da adadan adaya zıplayabilmesi lazım yoksa çöp.

Bu böyle şekil oluyorsa İnu ve Neko'yu Pedro'yu acayip merak ettim. Böyle bir güç faktörü beklemiyordum belki farklı şeyler de çıkabilir.
Ben tüm minklerin dönüşmesini istemem açıkçası ama öyle gibi gözüküyor. Ne kadar nadir bir özellik olursa o kadar güç artışı olur.

Bilmem olabilir.: ) Yalnız BM hakkatten gidici.Bak zayıflatıp handikapı da vermiş.Her bölüm bizimkiler gittikten sonra Teach tarafından indirileceğine daha çok ikna oluyorum.Ne diyorsun ? : )
Açlıkla ilgiliyse, pasta falan yiyecek bilmiyorum da hala bizimkiler düşürmez gibi geliyor çünkü Luffy bitik olacaktır Kata'yı yenerse. Bizimkiler gidince düşebilir ama. Smoothie falan da gözükecek galiba çok fazla gizemi kalmayacak BM tayfasının bir şekilde düşer.

Carrot ilk gördüğümüzde yüzlerce metre zıplıyordu, belki Zunisha'nın esnek cildi sayesinde de olabilir bilemedim ama şu an Tottoland'da adadan adaya zıplayabilmesi lazım yoksa çöp.
Dürbünle ancak görülecek kadar zıplamış : ))

Tabi uçtuysa bilemem : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık