Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 888: Aslan

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luff-kata karşılaşması ilk değil ayna dünyasına geçiş ile gösterilen sahne arasında yaşanmış şeyler var. brule yok, luffy yorgun, katanın dediği söz luffy
ilk geldiğinden beri mi yoksa kaçtıktan sonra dönmesi ile bize verilen görüntü arasındaki zaman dilimi mi?

bm ikna edilmiş, kek pudingde ve puding kakao adasında. bm zayıflaması(perospero birşeyler bildiği için zayıfladığını farkedebiliyor bence. yoksa sürekli birlikte olduğun kişinin zayıfladığını görebilmek ne kadar mümkün biliyorsunuz) için şeker hastalığı aklıma geliyor.
bunu işaret ediyor olabilir. güçlü olması da normal insana göre daha dirençli olduğundan direnci azaldıkça zayıflar ve halsiz düşer, en kötü son,

jimbei çok şey biliyor ve hep olay esnasında meydana çıkıyor. nami ve robin için mükemmel bir mini ekip olurlar.

pedro eğitiyorsa klasik haki muhabbeti gibi bir şey bu. türe özgü büyük bir güç, başka ırklar çıkınca karşımıza onlarda da böyle bir şey beklemek mantıklı olacaktır.

bm tayfası kozmopolit olduğundan normal bir adamın bildiğini daifiku bilmiyor. buradan iki sonuç çıkarıyorum 1- dağ aslanı olayı sır değil, jack bile biliyordur belki de zamanlama ona göre yaptı 2- bm tayfası bir ordu değil sadece güçlü insanlardan oluşan bir topluluk

carrotun son sahnedeki gülümseyişi pedro gibi intihar girişimi olması mı yoksa işe yaramanın mutluluğu mu bilemiyorum. bana intihar gibi geliyor.
Güzel toparlamışın. Ama son paragraf.. :(

Oda bu ark kendini aştı zaten ölüm ve feda konusunda daha olmaz herhalde. Olmasın da ya Carrot'ı sevdim, hem o giderse yine Ceasar tayfada muhabbetleri geri döner :D

Perosun dediği dikkatimi çekti,Mom için biraz zayıflamış gibisin dedi.Aklındakini yiyemediği için mi öyle yoksa kontrolünü kaybettiği için fazla mı haki kullanıyor?Mangaka bunu söylettiğine göre çıkar ilerki bölümlerde kokusu,buda bizimkilere yarar.Tabi başka biri gelirse Bm'nin kafası için bu durumda Bm ve ekibine yazık olur

Yonkou sözde bu serinin en über baba karizma karakteri olması lazımken, şu kadının düştüğü duruma bak 1 yıldır "wedding cake" diyip peşlerinden koşturuyor.
Arada bir başka laf söyletsinler bari :)
Çok iyi diyenler ve iyi diyenler bu bölümlerde ne gibi bir gizem aksiyon buldular merak ediyorum doğrusu .

Yonkou sözde bu serinin en über baba karizma karakteri olması lazımken, şu kadının düştüğü duruma bak 1 yıldır "wedding cake" diyip peşlerinden koşturuyor.
Arada bir başka laf söyletsinler bari :)
Çok iyi diyenler ve iyi diyenler bu bölümlerde ne gibi bir gizem aksiyon buldular merak ediyorum doğrusu .
1-) Luffy gözüktü sonunda :alkis:
2-) BM korsanlarının kullandığı toplara bayıldım hem sevimli hem şapşikler :ehe:
3-) Carrot yer çekimini hiçe saydı bide daş olmuş davşan :eek:
4-) Keyfimizin kahyası mısın biraderim git istediğine oy ver bize karışma töbe töbe ya :hıh:

Vay davşan yarim vay :utan: Yakında Carrot vs Luffy anketi açar biri, orada da Luffy reyizi gömerler demedi demeyin :D

Perosun dediği dikkatimi çekti,Mom için biraz zayıflamış gibisin dedi.Aklındakini yiyemediği için mi öyle yoksa kontrolünü kaybettiği için fazla mı haki kullanıyor?Mangaka bunu söylettiğine göre çıkar ilerki bölümlerde kokusu,buda bizimkilere yarar.Tabi başka biri gelirse Bm'nin kafası için bu durumda Bm ve ekibine yazık olur
O benimde dikkatimi çekti Zayiflamasina özel vurgu yapılmış.Olurda düşerse bunla ilgili bir nedenden düşer gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık