Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lütfen. O dediği sadece Luffy için geçerli.
Aynen o ayrıntıyı unuttum.
Dof'ta bu lafları düşünmediğine göre... :/

Bu arada Cracer'de de düşünmedi.

Demek ki; Luffy, Dof ve Cracer'den güçlü, Kata'dan güçsüz.

Cracer konusunda yanıldım. Kabul ediyorum.
Doffy'den sonra ne kadar gelişti, Cracker'den sonra ne kadar gelişti :/ Bilemedim ya.
Ray öyle bir şey diyene kadar bu çocuğu 2 senede neden kendi seviyesine çıkarmamış. 5 vs de her şey olurdu.
Aynen, knight online çünkü bu koxp falan açak mı :(

Dof'ta bu lafları düşünmediğine göre... :/

Bu arada Cracer'de de düşünmedi.

Demek ki; Luffy, Dof ve Cracer'den güçlü, Kata'dan güçsüz.

Cracer konusunda yanıldım. Kabul ediyorum.
Dof ve Cracker konusunda katılıyorum ancak Kata'da tüm gücünü ile dövüşüp sonucu görecek her şeyini ortaya koyup dövmeye çalışacak.
Dövüş sonunda karar verelim hocam : ))

Yok ya bence illa onlardan güçlüdür anlamı çıkmaz.Dof neyse de Cracker'le falan aynı seviyede bence.
Hocam seri mantığı açısından Luffy ölümüne dövüşüp her şeyini ortaya koymayınca öyle düşünmemeliyiz bence.
Evet mantıklı değil ama Luffy ölümden dönecek gibi olmadan tüm gücünü kullanmış olmuyor.
Bak kaç defa ölümden kurtuldu Daha yeni tüm gücümle dövmek istiyorum falan diyo..
Cracker'de Dof kadar bile tehlikeye girmedi dövüşten sonra da Sanji ve Ordu ile dövüştü vs.
Yani normal mantıktan ziyade genel Luffy'ye çizilen dövüş biçimi olarak bakmalıyız bence : ))

Doffy'den sonra ne kadar gelişti, Cracker'den sonra ne kadar gelişti :/ Bilemedim ya.
Düz mantık oldu tabi. Ama ayrıntılı düşünürsem daha da saçma şeyler çıkar. Oda işte. :/
Dof ve Cracker konusunda katılıyorum ancak Kata'da tüm gücünü ile dövüşüp sonucu görecek her şeyini ortaya koyup dövmeye çalışacak.
Dövüş sonunda karar verelim hocam : ))
Kata'yı yenerse kendini aşarak yani daha da güçlenerek yenmiş olacak. Yendikten sonra değişmesi normal canım. Ben şu an için dedim. :D

Düz mantık oldu tabi. Ama ayrıntılı düşünürsem daha da saçma şeyler çıkar. Oda işte. :/

Kata'yı yenerse kendini aşarak yani daha da güçlenerek yenmiş olacak. Yendikten sonra değişmesi normal canım. Ben şu an için dedim. :D
Ayrıntıya gerek yok Kral'ın potansiyeli belli edilmiş.:D Şu an için Kata ondan totalde güçlü.

Kata Luffy'den bariz güçlü. Meyve, haki, zekâ. Adamın G4 gibi hakisini çabuk bitirecek bir handikap olayı yok. Oda Croco dövüşü gibi "bana göre" saçmalayıp Kata'yı yendirse bile her türlü Kata daha güçlü.
Yahu olay zaten sınırlarını zorlayıp, kendinden güçlü biriyle dövüşüp hakisinin sınırlarını zorlayarak daha güçlü hale gelmesi.

Bunun saçmalık neresinde, gayet mantıklı bir şeye oturtmuş Rayleigh FB'siyle işte? İşine gelmiyor diye saçmalamış mı oluyor ODa?

Hocam seri mantığı açısından Luffy ölümüne dövüşüp her şeyini ortaya koymayınca öyle düşünmemeliyiz bence.
Evet mantıklı değil ama Luffy ölümden dönecek gibi olmadan tüm gücünü kullanmış olmuyor.
Bak kaç defa ölümden kurtuldu Daha yeni tüm gücümle dövmek istiyorum falan diyo..
Cracker'de Dof kadar bile tehlikeye girmedi dövüşten sonra da Sanji ve Ordu ile dövüştü vs.
Yani normal mantıktan ziyade genel Luffy'ye çizilen dövüş biçimi olarak bakmalıyız bence : ))
Sanmıyorum hocam.:/ Çünkü Kata en güçlü komutan olsa da Cracker'le arasında devasa bir fark yoktur.Luffy Cracker'den güçlüyse zaten Kata'ya yakın bir şey olması lazım ki o zaman ''kendinden güçlü rakipler'' kısmı boşa söylenmiş olur.Önceki mesajda ''Dof neyse...'' dedim ama Dressrosa'da bile Dof>Luffy'di bence.Cracker dövüşünde de dediğin gibi Dof kadar tehlikeye girmedi ama Cracker'in en önemli gücü ekarte edildi.Cracker gücünü fiziki kuvvetinden vs. almıyor b.haki+meyvesinden alıyor ki Nami meyve gücünü çok düşürdü adamın.O yüzden Luffy şu an Dof'tan belki azıcık güçlü olabilir ama Cracker'le aynı seviyededir bence.

Dof'un bu arkadaşlara karşı üstünlüğü dayanıklılık ve H. Haki olabilir. Savunma, K. Haki ve B. Haki konusunda Katakuri önde. Cracker'in de savunması iyi ama fiziksel açıdan öyle. B. Haki'si de Dof'tan yüksek, Kata'dan düşük fakat Luffy'den de düşük. Ne konuşuyorum ben yav. Sıralama yapayım.

H. Haki, Luffy>Dof
B. Haki, Katakuri>Luffy>=Cracker>Dof
K. Haki, Katakuri>Luffy>Dof>Cracker
Savunma, Katakuri>Cracker>Luffy>Dof
Dayanıklılık, Dof>Luffy>Katakuri>Cracker
Meyve Gücü, Katakuri>=Doflamingo>Luffy>Cracker

Hadi bakalım. Hodri meydan. :oleyo:

Çıkar mı tartışma? Çıksın çünkü.

Sanmıyorum hocam.:/ Çünkü Kata en güçlü komutan olsa da Cracker'le arasında devasa bir fark yoktur.Luffy Cracker'den güçlüyse zaten Kata'ya yakın bir şey olması lazım ki o zaman ''kendinden güçlü rakipler'' kısmı boşa söylenmiş olur.Önceki mesajda ''Dof neyse...'' dedim ama Dressrosa'da bile en kötü ihtimal Luffy=Dof'tu bence.Cracker dövüşünde de dediğin gibi Dof kadar tehlikeye girmedi ama Cracker'in en önemli gücü ekarte edildi.Cracker gücünü fiziki kuvvetinden vs. almıyor b.haki+meyvesinden alıyor ki Nami meyve gücünü çok düşürdü adamın.O yüzden Luffy şu an Dof'tan belki azıcık güçlü olabilir ama Cracker'le aynı seviyededir bence.
Cracker'in b.hakisi değil direk olarak meyvesiydi olay. Hangi b.hakinin yağmurla yumuşadığını gördün. Adamın bisküvileri sert. Şu ana kadar Luffy'den haki anlamında güçlü olduğu net olan tek isim bence Katakuri.

@Roronoa Zoro

Rayleigh ölümüne dövüşmez ama Mihawk dövüşür yani? Tamam öyle olsun. Ya Mihawk'ı yendi de geldiyse? :D Ahahaha.

Yalnız Zoro Pica'da baya bir gelişti. Kılıcına bakıyordu çizik var mı diye? Olmadığını görünce geliştiğini görmüş oldu.:D

Dof'un bu arkadaşlara karşı üstünlüğü dayanıklılık ve H. Haki olabilir. Savunma, K. Haki ve B. Haki konusunda Katakuri önde. Cracker'in de savunması iyi ama fiziksel açıdan öyle. B. Haki'si de Dof'tan yüksek, Kata'dan düşük fakat Luffy'den de düşük. Ne konuşuyorum ben yav. Sıralama yapayım.

H. Haki, Luffy>Dof
B. Haki, Katakuri>Luffy>=Cracker>Dof
K. Haki, Katakuri>Luffy>Dof>Cracker
Savunma, Katakuri>Cracker>Luffy>Dof
Dayanıklılık, Dof>Luffy>Katakuri>Cracker
Meyve Gücü, Katakuri>=Doflamingo>Luffy>Cracker

Hadi bakalım. Hodri meydan. :oleyo:

Çıkar mı tartışma? Çıksın çünkü.
Konu açıp tartışanlar çıkar. :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık