Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege'in tabancasının o kadar etki etmesi abartılı olmuş. Saldırının boyutuna bakın, top mermisi gibi. Hatta bence top mermisi cidden. Daha önceden de Bege'in gemisini görmüştük, kale şeklindeydi.
Büyük ihtimal Bege gemisini meyve gücüyle kontrol edebiliyor. Nişanı da kendi tabancasıyla alıyor.
Yada daha basiti Bege zaten bi kale olduğu için silahı da bize küçük bi pistol gibi görünse de aslında bir top.

Brule'nin : iş kavgaya gelince herzamanki gibi aptal olmuyorsun. Demesi malumum ilanı. Sanji o tekme ile içimden bir iceberg kopardı. Yürü be. :)

Bege'in tabancasının o kadar etki etmesi abartılı olmuş. Saldırının boyutuna bakın, top mermisi gibi. Hatta bence top mermisi cidden. Daha önceden de Bege'in gemisini görmüştük, kale şeklindeydi.
Büyük ihtimal Bege gemisini meyve gücüyle kontrol edebiliyor. Nişanı da kendi tabancasıyla alıyor.
Bana da mantıklı geldi bu söylediğin, büyük ihtimal bu tarz bir şey çıkacak.

@amaneden
Orta sağ panel. Özne birinde "he" birinde "I". Sence hangisi doğru? "I" daha doğru geldi bana.

Sanji şaşırtmadı... Chiffon güzel olmadığı için 2-3 kere düşündü ne yapsam diye. Güzel bi manita olsa hemen yardıma koşardı kişiliksiz. Ayrıca Oven nasıl tanımadı Sanji'yi, hatta nasıl hissedemedi. Düğünde gördü bu adamın aurasını bilmesi lazım. Bu ne biçim iş Oda efendi. Herkese k.haki verip göstermiyorsun. Neyse Namiler, Bege ve belki Sanji anca bi Oven ediyor herhalde hepsi aynı yerde toplandığına göre.

Luffy yine bir gaz vermiş ama bu sefer yenecek gibi. Birkaç saatte power up verecek Oda bey. Hadi yedik.
101 Luffy kapağındaki gözü bantlı karakterin özel bir anlamı var mı? Aklıma direk son savaştaki tek gözü kapalı korsan geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık