Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bir şeyi kanıtlamaz. Normal G4 süresi çok daha fazladır. Adam bir sürü şey atlattı. Bu arada bölümü okuduktan sonra Dresrosa arc'i sıralarında bahsettiğim şeyin de altı dolmuş olacak.
Hasan g4 süre sınırı bitti diyor, yorgunum o yüzden g4 süresi azaldı demiyor. Zaman sınırı bitti diyor bak. Bunun yanında saat beş olmuş altıya geliyor. dediğin gibi bir durum yok. Ne handikap var, ne kendi isteği ile çıkmak.

Kaç bölümdür direk mangada geçen şeylere muhalefet ediyon.

Hasan g4 süre sınırı bitti diyor, yorgunum o yüzden g4 süresi azaldı demiyor. Zaman sınırı bitti diyor bak. Bunun yanında saat beş olmuş altıya geliyor. dediğin gibi bir durum yok. Ne handikap var, ne kendi isteği ile çıkmak.

Kaç bölümdür direk mangada geçen şeylere muhalefet ediyon.
Ferhat daha olayı anlamıyon bir de karşı çıkıyon ya. G4 sınırına geldi ne demek? Daha fazla enerjisi hakisi kalmamış demek. Bizim savunduğumuz şey zaten buydu .

Bak kend isteği ile çıktığı sıra Luffy neler yapıyor. Big Mom da kendi istediği ile çıktı diyordunuz. Eee git bak bakayım Big Mom'dan bir yumruk atıp g4'de çıktı mı ne haldeydim. Şu bölümle orda kendini sergiyle çıkmamış olduğunu da öğrenmiş olduk.

Hala daha diyonuz ki handikapsız. Al bölümün kendisi kanıt zaten. Bir de bunu kendin için Done yapıyon. Şaka mı yapıyon dalga mı geçiyon?

Ferhat daha olayı anlamıyon bir de karşı çıkıyon ya. G4 sınırına geldi ne demek? Daha fazla enerjisi hakisi kalmamış demek. Bizim savunduğumuz şey zaten buydu .

Bak kend isteği ile çıktığı sıra Luffy neler yapıyor. Big Mom da kendi istediği ile çıktı diyordunuz. Eee git bak bakayım Big Mom'dan bir yumruk atıp g4'de çıktı mı ne haldeydim. Şu bölümle orda kendini sergiyle çıkmamış olduğunu da öğrenmiş olduk.

Hala daha diyonuz ki handikapsız. Al bölümün kendisi kanıt zaten. Bir de bunu kendin için Done yapıyon. Şaka mı yapıyon dalga mı geçiyon?
Ne handikapı la adam saatlerdir dövüşüyor bir saatir g4'te değil mi ? Şimdiye kadar yorgunluk belirtisi mi gösterdi ? Burda kendi isteiğiyle çıkmamış olması orda bir yumruk atayım dedikten sonra çıkmasıyla nasıl bağlıyorsun ?

Çocuk bir yumrum atacam dedikten sonra attığı yumrukla birlikte çıkmıyor mu ?
Burda kendi isteği ile çıkmamışsa her seferinde kendi isteğiyle çıkmamış anlamını mı çıkardın valla helal olsun.

İlk defa bastım çok kötüye.Daha dof savaşındayken g4 de zaman limitini aşınca komaya giriyor on dakika felç gibi kalıyor,şimdi ne hikmetse eleman g4 timelimitten çıkar çıkmaz kaçabiliyor üstüne g3 falan yapıyor serinin en boktan bölümlerinden biriydi.Serinin artık kaplumbağa hızından daha yavaş ilerlediğini her bir bölümün birkaç sahneden ibaret olduğunu ve ciddi anlamda soğuttuğunu demiyorum bile şuan çoğu kişi sadece alışkanlık olduğu için takip ediyor.Mesela ben acaba neler olacak diye oturmuyorum cuma günleri pc başına alışkanlık olarak açıyorum siteyi bir de buradaki arkadaşların yorumunu okumak için.

784. bölümde Luffy G4'e geçiyor.

785. bölümde 20 dakika geçiyor.

786. bölümde kaçmak için 10 dakika istiyor.

Sonra zaten 10 dakika geçince çakıyor bir tane bitiyor.

880. bölüm saat 15.15. Luffy daha G4'e girmemiş.

883. bölüm. Luffy G4'e geçmeye çalışıyor. Geçemiyor.

Aynı bölüm saatin 15.40 olduğunu öğreniyoruz.

O sıra biraz tıkınma muhabbeti var bir beş dakika daha geçti diyelim. 15.45 olsun. Luffy G4'e geçiyor.

Bölüm 884. Saatin 4 olduğunu görüyoruz.

885. bölüm. Saat 17.55. Luffy'nin G4'ten çıkması gerekiyor.

Normalde kafesin 1 saat içinde küçüleceği söylenmişti ama yine Doflamingo hızlandırdığından da bahsediyor. Diğer yandan birçok kişi ittiremeye çalışıyor ve sadece bir anlığına durduruyor da. Ama benim bulduğum dakikalara göre 20 dakika olmuş sadece. Diğer yandan bu dövüş 2 saatten uzun sürüyor. Görüldüğü üzere Luffy G4'ten çıkınca 10 dakika G4'e geri giremiyor. Bölüm içinde yaptığı G3, hakisiz. Hakisiz yaptığı G3'te bir işe yaramıyor zaten. G4'ün hakisiz çalışamayacağını da anlamış oluyoruz birnevi. Neyse durum bu. Benim gözümden bir şeyler kaçmış olur pekala normal. Eklemek isteyen ekleyebilir, tartışabiliriz.

Son olarak Luffy'nin 15.40 - 15.45 arası sırasında mochi yediğini de unutmamak gerek.

Kata vs yi net almış. Luffy'nin kendisi bile babalara geldik diyor enson.
Ayrıca Katadan da kurtuldular. Brulee Luffy'de olduğu sürece Kata oradan çıkamaz. Mom'ın güçlerinden birisi daha elendi.
Peros'un Mom'ı yönlendirmesi çok hoşuma gidiyor :D
Bu Smoothie'de bir durumlar var ama bakalım. Resmen ihanet edecek gibi duruyor.
Bu arada deprem nerede ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık