Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuçta herkesin bir iradesi var. Bence adam doğru demiş herkeste olması h.hakinin değerini düşürmez. Herkeste var ama herkeste kullanacak yetenek, potansiyel yok. İnsan iradesi değişkendir bir olay yaşarsın irade namına bir sey kalmaz bir olay yaşarsın irade abidesi olursun bu yüzden zamanla gelişen bir sey bu h.haki bence.
H. Haki herkeste yok. Diğer iki haki herkeste var ama çok az insan kullanabiliyor.

H. Haki herkeste yok. Diğer iki haki herkeste var ama çok az insan kullanabiliyor.
Milyonda bir dendiğini biliyorum abi ama belki kullanacak kadar güçlü olan kişiler milyonda bir geliyor demek istemişlerdir sonuçta soya dayandırmak çok tatmin edici değil h.hakide zirve isimlerden biri Shanks ama adam ne d ne kutsal ejder ne de baska bir kraliyet ailesinden bildiğimiz kadarıyla, aynı şey BM icinde geçerli. Mantığa oturtmaya çalışıyorum sadece herkeste olsa ve güçlenmeye dayalı olarak gelişse falan anlayabilirdim o zaman durumu :bilmem:

Milyonda bir dendiğini biliyorum abi ama belki kullanacak kadar güçlü olan kişiler milyonda bir geliyor demek istemişlerdir sonuçta soya dayandırmak çok tatmin edici değil h.hakide zirve isimlerden biri Shanks ama adam ne d ne kutsal ejder ne de baska bir kraliyet ailesinden bildiğimiz kadarıyla, aynı şey BM icinde geçerli. Mantığa oturtmaya çalışıyorum sadece herkeste olsa ve güçlenmeye dayalı olarak gelişse falan anlayabilirdim o zaman durumu :bilmem:
Öğretilemez bir şey varsa vardır yoksa yoktur. WB de bildiğimiz kadar güçlü bir soya dayanmıyor mesela. Rayleigh ayrı tutuyor bu Hakiyi. Milyonda bir diye bir şey geçmiyor mangada. Ya da ben hatırlamıyorum öyle bir şey. Sadece doğuştan olduğu ve sonradan öğretilemediğini biliyoruz.

Seride h.haki deyince akan sular duruyorsa bu güç illaki diğer iki hakiden güçlüdür ve çöp bayıltmaktan başka önemli bir özelliği vardır.İşte önemli olan bu daha bilmediğimiz önemli özelliği kullanmak.Yoksa Chinjao'da varmış,Dof'ta varmış önemi yok.İsterse seride herkeste h.haki olsun ama gerçek gücünü sadece bir avuç insan kullanabiliyorsa bence h.haki ele ayağa düşmemiş olur.

Öğretilemez bir şey varsa vardır yoksa yoktur. WB de bildiğimiz kadar güçlü bir soya dayanmıyor mesela. Rayleigh ayrı tutuyor bu Hakiyi. Milyonda bir diye bir şey geçmiyor mangada. Ya da ben hatırlamıyorum öyle bir şey. Sadece doğuştan olduğu ve sonradan öğretilemediğini biliyoruz.
Olaya şöyle baksan öğretilemez çünkü herkeste vardır herkeste var olan bir şeyi öğretmeye gerek yoktur sadece geliştirilebilir :hmm: ne diyorsun mantıksal olarak kusursuz bir önerme olmadı mı :D

Olaya şöyle baksan öğretilemez çünkü herkeste vardır herkeste var olan bir şeyi öğretmeye gerek yoktur sadece geliştirilebilir :hmm: ne diyorsun mantıksal olarak kusursuz bir önerme olmadı mı :D
Ama diğerleri öğretilebiliyor buna ne diyeceksin bakalım :D Rayleigh'in kendisi diyor çalışarak elde edilebilecek bir güç değil diye niye işi yokuşa sürüyorsun :D

Katakuri yukarıdaki gibi bir saldırı formuna bürünse...

Dayanıklılığıda KingKong Gataling saldırısından sonra kalkacak kadar olsa ve bir de bunun üstüne bu diş takıntısını aşsa bile amiral edip etmeyeceği kesin değil. Ama bunları yaparsa amiral olsa sırıtmaz derim. Tabi yapacağı kesin değil.

Amiraller zaten k.hakide geleceği görecek kadar iyiler. Aokiji ve Akainu'dan bunu anlayabiliyoruz. Biri Wb'nin diğeri de Marco'nun saldırısından kaçtı.

Yani Katakuri'nin bedenin elemente çevirdiği farkedip gerçek bedenine saldırabilecek k.hakiye sahipler. Böyle olunca dövüş fiziksel olarak devam edecek.Böyle olunca g4 ile oradan oraya uçan Katakuri yine öyle dayak yemeye devam edecek.
Ancak Katakuri uyanış ile Netero gibi bir form açarsa bir amiral karşısında durabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık