Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O da k.hakiyle bağlantılı olabilir. Amiraller saldırı alacağı yeri maddeye çeviriyor ve bu sayede haki bile işe yaramıyordu. Kata'nın yaptığı da budur büyük ihtimalle.
Olabilir ama Özel Paramecia tamamen bir meyve özelliği gibi duruyor. Daha net bir tartışma için spoilerin ve bölümün netleşmesini beklemek daha doğru sanırım.
Ama doğruysa daha tam olarak ne olduğunu anlamadığımız bir özelliğin bozulmasına şahit olacağız : ))

Olabilir ama Özel Paramecia tamamen bir meyve özelliği gibi duruyor. Daha net bir tartışma için spoilerin ve bölümün netleşmesini beklemek daha doğru sanırım.
Ama doğruysa daha tam olarak ne olduğunu anlamadığımız bir özelliğin bozulmasına şahit olacağız : ))
Hakiden etkilenmeyen bir meyve mantıksız geliyor bana. Nasıl darbe alacak ki o zaman?

Hakiden etkilenmeyen bir meyve mantıksız geliyor bana. Nasıl darbe alacak ki o zaman?
Kendi hakisini aşmayınca almıyordur. Akainu için öyle düşünmüştüm ben. Vista ve Marco zarar hasar veremedi ama WB verdi falan.
Bunu özel paramecia için demiyorum logia özelliği taşıdığı belli de neye göre nasıl belli değil. Spoiler doğruysa bu bölüm açıklanacak gibi ama KH ile bağlantılı olmasını beklemiyordum ben.

@justahuman
Wb-Aokiji sahnesini hatırla. Aokiji'yi delen ama etkilemeyen bir bisento vardı. Wb'nin hakisinin yetmeme gibi bir durumu olabilir mi? Düşünmek bile istemiyorum. :)

@Kensei 'nin yazdığı teori de doğru olabilir. Meyvesinin 3 ayrı hali var. Katı, gaz ve sıvı. Taha o mesajın neredeydi? Yaz da hatırlayalım tekrardan.

@justahuman
Wb-Aokiji sahnesini hatırla. Aokiji'yi delen ama etkilemeyen bir bisento vardı. Wb'nin hakisinin yetmeme gibi bir durumu olabilir mi? Düşünmek bile istemiyorum. :)

@Kensei 'nin yazdığı teori de doğru olabilir. Meyvesinin 3 ayrı hali var. Katı, gaz ve sıvı. Taha o mesajın neredeydi? Yaz da hatırlayalım tekrardan.
Bakacağım yarın o sahneye. Hatırlamıyorum o sahneyi. Öncesinde öksürdüyse odaklanamamıştır belki :p Öyle bir şeyi ben de düşünmem tabi.

Kensei'nin teorisini hatırlıyorum güzel bir düşünce ama KH ile alakalı değildi o. Yani benim demek istediğim Özel Paramecia denince ben salt meyve özelliği sanmıştım. Ha öyle değilse de öyle değilmiş derim : ))

@justahuman
Bakalım artık. İllaki bir şekilde o yeteneklerin bir şekilde egale olması gerekiyor zaten. 5 saniye ilerisini görme ve hakili saldırılardan etkilenmeme... Aşırı ekstrem bir durum.

@Eustass Captain Kidd
Değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık