Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkinci spoiler biraz daha heyecan verir gibi oldu. :D

2017'nin son haftası da Wano yalan gibi duruyor. Reverie'den adam gibi bilgiler verecekse varsın yalan olsun, ama işte Reverie'yi de kısa tutar zalımın oğlu.

Yalnız Luffy de bu arc'ta ne dayak yedi be arkadaş. :ehe: Harbiden şerbetlendi iyice. Başkası olsa şimdiye 10 kez komaya girmişti. Demek ki yonkou karşısına böyle antrenmanlar yaptırarak çıkarmak istiyor Oda. :/ Yalnız şu sürekli dayak yeme işi biraz can sıkıcı. Kata güçlü, dayak atması olağan bir durum ama baktın dayak yiyorsun sürekli, geçsene en güçlü moduna. O da yetmezse gene ye dayağını ama en azından keyfi dayak yeme.

Ben dedim demek istemiyorum ama %30 bölüm fazlalığı tutuyor. 889'u geçecek gibi.
Öyle görünüyor valla.

Herkes laf ediyor da Oda herkesi memnun edemez ki. Sıkıntı Odada değil beklentiyi çok büyük tutmakta. Bir de bu spoiler sadece. Dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım.

Katakuri'nin sırtı hiç yere gelmemiş daha önce. Tam pehlivan çıktı adam.
Oda'nın bu abartmalarına da hastayım. Bu adam hep mi kendi dişine göre adamlarla kapışmış? Kaido'nun bile 7 kez yenildiği evrende sırtının yere gelmemiş olması... Ne bileyim ya çok yapay geliyor bana böyle şeyler.

Neyse, her şeyin bir ilki vardır. :rolleyes:

Germa 10k adamı mı indirmiş ben mi yanlış anladım.

Kid adaya gelir direk postalanır.Keza diğer novalarda.Oruç 4.yü indirir 3.den dayağı yer ama Luffy elini kolunu sallayarak iş yapar.Sonra ana karakter deyince laf ediyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık