Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker'e G4 çarptı. O yüzden uyanamıyor. Kata'dan böyle bir darbe görmedik şu ana kadar.
Luffy'nin üstünden tüm ada geçti ama hala dövüşebiliyor.Snack hala gözükmedi bile,Cracker tek darbede komalık oldu,Smoothie desen kayıp aranıyor bir icraatı yok.Nerden bakarsak bakalım Mangakanın oldu bittisi önümüze çıkıyor :sapkali:

Katayı çok severim ama tüm o güçlere rağmen hayatının dayağını yiyecek gibi. Oda bastı güçleri ama Luffy'e fena yenilecek.Heerşey hazır.

Luffy'nin üstünden tüm ada geçti ama hala dövüşebiliyor.Snack hala gözükmedi bile,Cracker tek darbede komalık oldu,Smoothie desen kayıp aranıyor bir icraatı yok.Nerden bakarsak bakalım Mangakanın oldu bittisi önümüze çıkıyor :sapkali:
Luffy'nin dayanıklılığı her arc üstünden geçilen bir şey. Cracker ayrıca fiziksel savaş veren biri değil. Adam en son ne zaman bisküvi zırhından çıktı belli değil. Üstüne G4'ün çok güçlü bir atağını yiyip bir bölgeden diğerine fırlatıldı.:D Çok normal. Öyle bir atak şu ana kadar seride görmedik. Bir Kaido'nun atağı vardı kendi adamına yaptığı.:D

Luffy G4 açsa bile, ona karşılık verebileceği bir tekniği vardır Katakuri'nin, luffy uyanış yapsa uyanışta var Katakuri'de:rolleyes: H.haki'den pek bir şey çıkacağını sanmıyorum, doflamingo'da işe yaramadı, birde h.haki'de çıkıyormuş katakuri'de:oleyo:

http://otakukart.com/animeblog/2017/10/18/luffys-gear-gear-5th/

Genel olarak benim gibi düşünüyor eleman. Yakın zamanda G5 gelmeyecek bence de. Nw'de güçlü karakterlere karşı etkisiz kalan g2-g3 gibi tekniklerini geliştirmesi gerekiyor Luffy'nin. G4 ile oldukça üst düzeye çıkabiliyor ama sürekliliği olmadığı için gerçek manada Luffy'yi o seviyenin adamı yapmıyor. Bu yüzden şart oğlu şart oldu temel yeteneklerinin gelişmesi. Bunu sağlayacak olan şey de bizzat uyanış oluyor. Uyanış sayesinde vücudunu istediği gibi manipüle edebilecek ve bu sayede hem g2'si daha hızlı ve daha güçlü olacak hem de g3'ü daha büyük ve daha güçlü olacak.

Bu son dövüşte Luffy'nin temel tekniklerini kopyalayıp Luffy'yi ezen bir Katakuri gördük. Oda subliminali dayadı bildiğiniz. Şimdi de uyanış gördük Kata'dan. Başka bir subliminal daha geldi. Luffy kesinlikle ama kesinlikle uyanışı gerçekleştirecek. Diyor ki mangaka "Evladım bak senin gücün sağ kollar için yeterli değil. Her sıkıştığında sana yeni bir vites de veremem ben. O yüzden ne yap ne et temel yeteneklerini geliştirmeye bak. Hadi öptüm bye xd" Olay bundan ibaret. Dahası eğer Kaido ile Wano'da çarpışması gerekiyorsa bu işi Wano'da değil hemen şimdi burada yapması gerekecek. Uyanışla falan Kaido'ya doğru düzgün zarar bile veremez. İşte o zaman g5 lazım olacak Luffy'ye. G5'in temelini de uyanış oluşturacak. Yanisi bir an evvel uyanış işini halledip onda tecrübe sahibi olması ve bir sonraki seviyeye geçmek için hazır olması gerekiyor. Bana göre bu işin bu arc'ta olması gerekiyor ama Goda-sama "Hayır Wano'da olacak!" derse onu bilemem tabi.

Luffy G4 açsa bile, ona karşılık verebileceği bir tekniği vardır Katakuri'nin, luffy uyanış yapsa uyanışta var Katakuri'de:rolleyes: H.haki'den pek bir şey çıkacağını sanmıyorum, doflamingo'da işe yaramadı, birde h.haki'de çıkıyormuş katakuri'de:oleyo:
Yok mu sandin? Anadan almis geni. Yumruk tokustururken iyi bak:oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık