Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akla gelen bir çok ihtimal var hiç biri de tatmin edici değil onun için fikrini merak ettim. Farklı fikirleri okumak güzel oluyor.

Şimdilik tadından memnunum ben : ))
Işin ucunda Luffy olunca beyin çalışmak istemiyor. Akışına bırak diyor ben de onu dinliyorum :D

Tad alıyorsan ne güzel. Ben Wano'yu bekliyorum :fool: Kalıp oldu bu laf da :D

Böyle bir kaçış bence olmadı ya.. Ben daha caf caflı şeyler bekliyordum, en azından daha makul şeyler.. Biraz zorlama bir kaçış oldu sanki

Suraya yazayim: Enel olsun Crocodile olsun Luffy’nin yenmesi icime hic sinmedi. Mantigima falan da yatmadi. Iki kere yenilen Luffy yanilmiyorsam uyudu falan gitti dogru duzgun dayak yememis Croco’yu yendi. Yine oncesinde birkac kere yendi Croco dedim, Luffy bir kere yendi diye daha guclu olacak degil ya diye dusunup cok takili kalmamaya calistim. Enel ise bu kadar da olmaz dedirtti. Yildirim lastige islemiyor da adam keskin silahlar yapabiliyordu. Orada lastigi bilmediginden ayni tarz dovusmeye calisip yenilseydi kabul ederdim ama oyle de olmadi. Antisiyse antisi. Islemiyorsa islemiyor. Haki diye bir sey var, fiziksel guc var dovusme teknikleri var dayaniklilik var var da var. Gelelim Kata’ya. Luffy’nin mantiken enerjisi yerinde degil. Cracker’i nasil yendigini tekrar yazmayacagim. Kata’nin en guclu komutan oldugunu da biliyoruz. KH’si ortada. BH’si ortada. Meyvesi ortada. Lastigin gelismis versiyonu da diyebiliriz. Kisacasi mangaka torpilini katinca bile Luffy’nin sansi gozumde yuzde 1 falandir. Luffy su an bir sag kol seviyesinde degil Cracker dovusu ve su Kata dovusunden cikaracagi derslerle ucuncu komutan gucune gelebilir ya da biraz gecebilir.
Bu arada tekrar diyecegim gelen bolum hosuma gitmedi :(

Benim anlamadığım luffy nin hakili yumruklari neden Katakurinin icinden geçiyor.Hakinin logia paramecia fark etmez zarar vermesi gerekmez mi.

G4 de geçtiğinde ne fark edicek.yine içinden geçmesi muhtemel.Bana kalırsa meyve zaafı kullanarak yenmesi olası gibi.

Ya da olabilecek bir ihtimal Katakurinin Pasta olmadan Bigmom in düzelemeyecegini anlayıp luffy nin hayatı ile takas etmek.

yahu Luffy daha vites 4ü bile kullanmadı ki Kataya karşı 5 nerden çıktı.
Çıkarsa bile anca Yonkou karşısında çıkar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık