Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 881: Dalga Odası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birileri Luffy'nin yenebileceğinin farkında oldukları için şimdiden bahanelerini aramaya başlamışlar. Her defasında Oda saçmalayacak felan gibisinden kendi kendilerini teselli etmeye çalıştıklarını görmek çok güzel.

Luffy ile bi Yonkou arasındaki güç farkı bariz olarak belli. Korsanlar Kralı güç unsurundan ibaret ise bizimki kk felan olamaz.
Luffy ne yapabilirde bi WB veya Kaidou kadar güçlü olabilir, çok merak uyandırıcı.
Görende Luffy 50 küsür yaşlarında Yonkou'lar da 19'unda sanacak. Kardeş 19 yaşındaki adamın o seviyeye gelecek olmasını saçmalık olarak lanse ediyorsunuz. Sonrasında da 19 yaşındaki bir adam onlar kadar güçlü olmadığı için böyle bir yorum atıyorsun? Yani bu bir çelişki değil mi?

Son düzenleme:
Jinbe'nin tayfadaki yeri ve görevi kesinleşmiş oldu. Sayının tek olayı buydu herhalde.

Bu arc'ın üzücü noktası Sanji'nin okurların gözünde(en azından benim) eski yerine kavuşması çok zor olacak artık. Şu halıyla uçarlarken Chopper ile Brook'un Peros ve Katakuri'nin karşısındaki halinin görüp yoluna devam etmesi bir tek bana mı battı? Adamlar az daha ölüyordu, hatta Pedro bu yüzden öldü. Haksızlık ediyorum belki ama Pedro'nun ölümünün sorumlusu biraz da Sanji gibi geliyor bana.

Biraz geç olacak, ne zamandır aklımda yazamadım, Puding'in ormandaki ağaçlara yaptığı şey ortaya konmuş bir silah şu an. İnsanlara geçmiş anılarını tekrar yaşatan bir gücü Big Mom'ın Mother Carmel vakasıyla birlikte düşününce bu silah patlayacak mı acaba diye meraklandım.

Luffy'nin ise her şeye rağmen Katakuri'yi alt edeceğini düşünüyorum. Bu kadar "senin meyvenle yaptığın her şeyi yapabilirim" muhabbeti döndükten sonra Luffy meyve uyanışını nihayet yapacak gibi. Jack ile birlikte 1 Milyar seviyesi yeni bir challenge olarak ortaya atıldı ve şimdi Luffy 1 Milyarlık bir adamla karşı karşıya.

Jinbe'nin tayfadaki yeri ve görevi kesinleşmiş oldu. Sayının tek olayı buydu herhalde.

Bu arc'ın üzücü noktası Sanji'nin okurların gözünde(en azından benim) eski yerine kavuşması çok zor olacak artık. Şu halıyla uçarlarken Chopper ile Brook'un Peros ve Katakuri'nin karşısındaki halinin görüp yoluna devam etmesi bir tek bana mı battı? Adamlar az daha ölüyordu, hatta Pedro bu yüzden öldü. Haksızlık ediyorum belki ama Pedro'nun ölümünün sorumlusu biraz da Sanji gibi geliyor bana.

Biraz geç olacak, ne zamandır aklımda yazamadım, Puding'in ormandaki ağaçlara yaptığı şey ortaya konmuş bir silah şu an. İnsanlara geçmiş anılarını tekrar yaşatan bir gücü Big Mom'ın Mother Carmel vakasıyla birlikte düşününce bu silah patlayacak mı acaba diye meraklandım.

Luffy'nin ise her şeye rağmen Katakuri'yi alt edeceğini düşünüyorum. Bu kadar "senin meyvenle yaptığın her şeyi yapabilirim" muhabbeti döndükten sonra Luffy meyve uyanışını nihayet yapacak gibi. Jack ile birlikte 1 Milyar seviyesi yeni bir challenge olarak ortaya atıldı ve şimdi Luffy 1 Milyarlık bir adamla karşı karşıya.
Yalnız Sanji Brook ve Chopperi görmüyor.

Yalnız Sanji Brook ve Chopperi görmüyor.
Onlar bir şekilde halleder, biz pasta yapalım şeklinde düşünüyor ve bu türden bir şeyler diyordu.

Gayet iyi olur tayfaya gelmesi. Bilgili, zeki, tecrübeli ve güçlü. Fakat en çok istediğim adam CC. Teori dr üretmiştim silindi. Gelecek tayfaya görürsünüz.
Ceaser bende çok istedim ama Carrot hala çevremizdeyken onu uzaklaştırdı, oysa alt yapısını da kurmuştu. Teori hatırlıyorsan yeniden yazmanı tavsiye ederim. Jinbei işe yarar ama tayfaya yakışmıyor, zaman atlaması için de engel teşkil ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık