Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sebep? Uzuyor mu? Uzuyor. Tut kafasından, ayağına ver ağırlığı, at suya canına susamadıysa kafasını fazla oynatmaya çalışmaz. Beden 30 metre aşağıda suda, kafa dışarıda kim tutuyorsa onun elinde.
Bana normal geliyor. Bunun lastik olanını gördüm 11 yıl önce Starda
Lastik olanını gördün. Peki lastik meyvesi Luffy'nin bedenini elastik yapıyor, mochi Katakuriye böyle bir güç sağlamış mı?
Katakurinin denizin altındaki vücudundan kafasını çekecekler kafasıyla vücudunun arasında boynu değilde mochi gözükecek felan ne güzel.

Roger'ın BM'den kaçtığına dair bir şey mi var? Aksi halde Shanks Ace'in cenazesinde, Roger'ın böyle durumlarda kaçmayacağına dem vuruyor. Buggy'nin de bulunduğu bi flashback hatırlıyorum; Roger'ın Shiki'den kaçmadığına dair.

Poneglyph konusunda (Roger'ın taşları dinlemesi konusu ki bu bana saçma gelmişti) benim kafam karıştı açıkçası. Son olarak Oden'in de Roger'la yolculuğa çıktığını ve taşları okuyabildiğini öğrendik ve bu sayede taşların üzerlerinde ne yazdığını öğrendiklerini bilmek daha mantıklı.

Roger poneglifi dinlemiş kaçma durumu yok. Kaçtı yorumu tamamen kişisel düşüncedir.
Big Momda olan Poneglifleri dinlediğine dair bir açıklama yok en azından ben öyle biliyorum. Kaçmadı yorumuda kaçtı kadar kişisel bir düşüncedir çünkü Rogerin ponegliflerdeki bilgiye nasıl ulaştığı ve bunun uğruna ne yaptığı soru işareti.

Roger savaştı BM'yi yendi Poneglifi aldı KK oldu öldükten sonra bu poneglif tekrar Big Moma geçti ise sıkıntı yok ama bu da zor ihtimal.

Roger savaştı yendi kopyasını çıkardı ya da dinledi gitti. Yenen adam niye poneglifi bırakıp kopyasına tamam desin? Bu adam skypieadaki poneglifi almış uzaklara götürmüş kimse bulamasın diye amacını tamamladı diye. O mantıkla hareket eden adam o poneyide kimseye vermezdi diyerek bu olasılığı eliyorum.

Ya da Roger savaştı yenildi ya da savaşmadı direk okudu ya da kopyasını çıkartıp kaçtı. Yüksek ihtimal bu da olabilir.

Big Momda olan Poneglifleri dinlediğine dair bir açıklama yok en azından ben öyle biliyorum. Kaçmadı yorumuda kaçtı kadar kişisel bir düşüncedir çünkü Rogerin ponegliflerdeki bilgiye nasıl ulaştığı ve bunun uğruna ne yaptığı soru işareti.

Roger savaştı BM'yi yendi Poneglifi aldı KK oldu öldükten sonra bu poneglif tekrar Big Moma geçti ise sıkıntı yok ama bu da zor ihtimal.

Roger savaştı yendi kopyasını çıkardı ya da dinledi gitti. Yenen adam niye poneglifi bırakıp kopyasına tamam desin? Bu adam skypieadaki poneglifi almış uzaklara götürmüş kimse bulamasın diye amacını tamamladı diye. O mantıkla hareket eden adam o poneyide kimseye vermezdi diyerek bu olasılığı eliyorum.

Ya da Roger savaştı yenildi ya da savaşmadı direk okudu ya da kopyasını çıkartıp kaçtı. Yüksek ihtimal bu da olabilir.
Benim bildiğim çaldı diye geçiyor. Yani çaldığı için dövüşmemiş oluyor. Poneglif BM ye ait olduğu için ve roger onu dinlediği için çalmış oluyor ama bu demek değildir ki BM den kaçmış. Yani dediğin gibi savaşmış olsaydı poneglifi orda bırakmazdı :good:

Benim bildiğim çaldı diye geçiyor. Yani çaldığı için dövüşmemiş oluyor. Poneglif BM ye ait olduğu için ve roger onu dinlediği için çalmış oluyor ama bu demek değildir ki BM den kaçmış. Yani dediğin gibi savaşmış olsaydı poneglifi orda bırakmazdı :good:

O durum Poneglif ın türüne göre değişmez mi. Misal Yol Poneglif i olsa ki onlardan bir tanesi de BM deymiş zaten onu okuduktan veya dinledikten sonra almasına gerek var mı

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık