Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suda meyve kullanmaya çok örnek var. Su anti-fruit değil bunu bir kesinleştirelim. Özellikle bunu BAA da vurguladı oda. Luffy suyun içinde Red Hawk , Elephant Gun vb. Hareketler yapmıştı.

Ayrıca Mama’nın bir nesneye ruh vermesi için Temas gerekmiyor. Uzaktan salladığı gibi ruhlar nesnelerin içine girebiliyor. Bununda örneklerini gördük mangada.

Suda meyve kullanmaya çok örnek var. Su anti-fruit değil bunu bir kesinleştirelim. Özellikle bunu BAA da vurguladı oda. Luffy suyun içinde Red Hawk , Elephant Gun vb. Hareketler yapmıştı.

Ayrıca Mama’nın bir nesneye ruh vermesi için Temas gerekmiyor. Uzaktan salladığı gibi ruhlar nesnelerin içine girebiliyor. Bununda örneklerini gördük mangada.
balık adamlar karada iyi degil suda insanlardan 2 kat daha iyi olduğunu biliyoruz

meyve olayında su altında kullandı balon kabarcığı vardı o sırada fakat burda dikkat edilmesi gereken husus kullanıcıyı zayıflatması

balık adamlar karada iyi degil suda insanlardan 2 kat daha iyi olduğunu biliyoruz

meyve olayında su altında kullandı balon kabarcığı vardı o sırada fakat burda dikkat edilmesi gereken husus kullanıcıyı zayıflatması
Kullanıcıyı zaten zayıflatıyor. Tekrar ediyorum “anti -fruit olayı Yok” dedim ben. Zayıflatma kesinlikle var fakat bir dokunuş falan değil. Bariz maruz kalmak gerektiğini düşünüyorum.

Arlong Park tan beri suyun anti fruit olmadığı belli zaten, 14 15 yıl sonra aynı konuya döndüğümüze bile inanamıyorum :D
Su anti fruit user gibi bişey içine düşersen bi noktada kütük gibi ağırlaşıyorsun Luffy gibi Kata nında kafasının su dışına kadar çekilebileceğine inanıyorum ben. Onların dışındakiler biraz yeteneklerini kullanır kimse çekmezse batıp yitip gider. Suda burnundan sümük çıkarıp patlatmak yada suyu makas ellerinle kesmekte pek bir naneye yaramaz herhalde.

Suyun içinde güç kullanımı biraz da meyve kullanıcısının gücü, iradesi, meyveye hakimiyetiyle vs ile de alakalı olabilir bence. Luffy nin Arlong ta kullanamayıp daha sonra kullanabilmesi. Robin in BAA da kullanabilmesi gibi. BM, Aokiji'ye bakarsak zaten bunu gösterir.İkisi de her anlamda zirveye çıkmış kişiler. Suyun onlarda diğerleri gibi etki etmemesi normal geliyor

Benim anladığım suya temas edince değil, suyun içinde olunca meyve gücünü kullanamıyorsun. Misal Brook suyun üzerinde yürüyebilir ama yüzemez gibi. Ya da Aokiji'nin dondurduğu platform üzerinde meyve kullanıcıları cirit atıyorlardı hiçbir şey yokmuş gibi, buz da donmuş su nihayetinde.

Suya düşmediğin sürece de su üzerinde hakimiyet kurulabilmesinde bir mantıksızlık göremiyorum ben. Fujitora da isterse meyve gücüyle tsunami yaratabilir ya da Aokiji dondurup istediği şekli verip avantajına çevirebilir. Bunlardan yola çıkarak Mom'ın denize ruh koymasında bir sakınca yok gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık