Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 878: Mink Kabilesi Muhafız Şefi Pedro

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok yorgunmuş yok antiymiş yok geleceği görüyormuş geçin bu mevzuları.Kurgu kimin kazanmasını istiyorsa o kazanır bu seride.

Kurgu şu an Luffynin kazanacağını gösteriyor.

Luffy parçalayacak Kata'yı.Vaziyet alın.:good:

Buradan sonra Kaido'ya gidecek en güçlü canavarın inmesinde en büyük pay sahibi olacak adam sağ kolu artık geçsin bir zahmet.Alamazsa mangaka saçmalar biraz.O kadar kendine güvenen ana karakter yapıyorsun anaya gel birebir atalım dedirtiyorsun.Sırada Kaido var ama Katakuri'yi geçemiyorsun.Yürü git işine Oda efendi derim.20 yıl sonra mı korsan kral yapacaksın.Olmaz bu şekilde.

Sağ kolları sanırım biz fazla abarttık.Marco özel olabilir.Gerisi diğer komutanlar civarında kişiler çıkabilirler.
"Buradan sonra Kaido'ya gidecek en güçlü canavarın inmesinde en büyük bay sahibi olacak adam" Dof'u geçmiş midir sence :D

Geçememiştir. Ben söyledim ama olsun.:D Normal Dof>Lufy>Kata= Handikaplı Lufy.
G4 olarak bir şekilde geçer ama genel olarak hayır.İki kişi dalıp birde zaman kazandıkları adamdan bahsediyoruz.
Benim şahsi düşüncem Dof sağlam olsaydı da G4 Luffy'e kaybederdi. Tek sorun süre sıkıntısı. Bunu sorma amacım Dof'u sağ kolda üstün görüp görmemenizdi doğal olarak. Gerçi aşağı yukarı belli zaten gördüğünüz : ))
Ben de Dof'un sağ kol yada bir yonkou'nun3. en güçlü adamıarasında olduğunu düşünüyorum ama fazlası değil. Mangaka meyvesini dilediği gibi kullanmasına izin verse yenilmez olur ama bir çok karakter için geçerli.

Luffynin en son enerjisi yoktu. Bigmom 'a 1 yumruk attı sonra tükendi. Ki hep koşturdu kaçmak için enerji toplayamadı bile.

Katakuri işe dinç. Luffy neyine güvenip Katakuri ile teke tek dövüşmek istiyor bilmiyorum.

Müthiş derecede iddali Pedro'nun yüzün e bakamam diyor üstelik.

Katakuri 'nin dövmesi gerekiyor. Ama Luffynin de lafını yutmaması lazım. Çok celiskideyim.

Cracker öncesi Luffy yenecek dedim öyle de oldu
Ama bu dövüş farklı gibi geliyor

Bu şekilde Luffy e yenilirse Katakuri çok kötü olur
.

Benim şahsi düşüncem Dof sağlam olsaydı da G4 Luffy'e kaybederdi. Tek sorun süre sıkıntısı. Bunu sorma amacım Dof'u sağ kolda üstün görüp görmemenizdi doğal olarak. Gerçi aşağı yukarı belli zaten gördüğünüz : ))
Ben de Dof'un sağ kol yada bir yonkou'nun3. en güçlü adamıarasında olduğunu düşünüyorum ama fazlası değil. Mangaka meyvesini dilediği gibi kullanmasına izin verse yenilmez olur ama bir çok karakter için geçerli.
En az sağ kol yada üstü kısacası amiral dengi.

Luffynin en son enerjisi yoktu. Bigmom 'a 1 yumruk attı sonra tükendi. Ki hep koşturdu kaçmak için enerji toplayamadı bile.

Katakuri işe dinç. Luffy neyine güvenip Katakuri ile teke tek dövüşmek istiyor bilmiyorum.

Katakuri 'nin dövmesi gerekiyor. Ama Luffynin de lafını tutamadı lazım. Çok celiskideyim.

.

Çelişkini gidereyim.Luffynin enerjisi var yani Luffy de dinç.Mom mevzusunu açıklamıştım orada bambaşka olaylar vardı.Bitik adam kendine o kadar güvenemez zaten.Daha dün 10 dakikadan sonra kendine güvenen adam bitik halde nasıl kendine güvensin ? Hiç aklınız alıyor mu...

Katakuri 'nin dövmesi gerekiyor. Ama Luffynin de lafını tutamadı lazım. Çok celiskideyim.

.
Orta'da şöyle bir boşluk var. Luffy G4'ten çıkmak zorunda kaldıktan 10 dakika sonra tekrar kullanabildi daha önce. Ama BM'ye karşı kullanamadı. Yani olay BM'ile ilgili olabilir ve bir süre baygın yattıktan sonra tekrar kendine geldiği için yine G4'ü kullanabilir belki.

Luffy kaçcak Sanji'nin yanına, aynadan faydalanıp. Tabi g4 ü bitince bitik bir şekilde kalacak, Kata da ağır hasarlı olacak. Kek BM'ye gidecek, Sanji'de baygın Luffy'yi gemiye götürecek bence. Sanji tüm bunlar olurken bir ufak Kata ile kapışma da yapabilir, bu kapışma olursa bitirici vuruşta gelebilir kendisinden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık