Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

877: Veda Zamanı! Pudding'in Son İsteği!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    26
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy hala savaşabiliyorsa, Sanji'nin kucağında ne işi vardı? Ve Luffy de gemide tadavi gördü. Kata ise artık dövüş bitmiş tehlike yok, adam Luffy'e sempati duymuş ve kardeşi tedavi ediyor o yüzden yerde olması sorun değil bence :D @Eric Cartman

Dövüş bitmiş ne yapacaktı iki telli mi atacaktı?
Ayakta durabilecek durumda ise durmaya devam ederdi. Ama o da yerde sırtı üstü yatmanin zevkine varmış ki iki seksen yatıyordu. Her şeyi geçtim kan öksüre öksüre düştü. Öne doğru düşüyorken bir gayretle arkaya doğru düşmesi de yıllardır kendisine yakıştırılan muhteşem abi imajından kurtulmak içindi. Çünkü yenilgisizligi sırtının bir kere bile yere gelmemesi ile taclandırılmış.

Katakuri umarım bundan sonrasında daha atkı da takmaz ve tüm kardeşleri karşısında ağzı açık yemeğini de yer, uzanır da. Bu Luffy Kata dövüsünü çok daha anlamlı yapar. Müthiş bir reyiz Katakuri..:D

Ayakta durabilecek durumda ise durmaya devam ederdi. Ama o da yerde sırtı üstü yatmanin zevkine varmış ki iki seksen yatıyordu. Her şeyi geçtim kan öksüre öksüre düştü. Öne doğru düşüyorken bir gayretle arkaya doğru düşmesi de yıllardır kendisine yakıştırılan muhteşem abi imajından kurtulmak içindi. Çünkü yenilgisizligi sırtının bir kere bile yere gelmemesi ile taclandırılmış.
Bu konuları daha önce konuştuğumuz için aslında ne düşündüğünü biliyorum. Oradakinden biraz farklı konuşman, yani o_O benim değindiğim nokta belli. Yoksa bu bahsettiğiniz şeyle alakası yok.
Katakuri umarım bundan sonrasında daha atkı da takmaz ve tüm kardeşleri karşısında ağzı açık yemeğini de yer, uzanır da. Bu Luffy Kata dövüsünü çok daha anlamlı yapar. Müthiş bir reyiz Katakuri..:D
Bu zaten tamamen farklı bir durum. Yorumlamama gerek yok.

@Eric Cartman Benim cevapta burada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık