Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama Sanji'nin hayali All Blue ve tamamen yemekle alakalı bir şey. O zaman anlaşılabilir değil mi?

Diğer noktalara katılıyorum, bu kadar gösterildikten sonra verilmesi gerekir.
Zoro kılıçlarını sever, güçlü olmak ister. Hayali DEIKU olmak. Sanji yemek yapmayı sever ama hayali en iyi aşçı olmak değil All Blue'yu bulmak. Evet, ilgisi var ama doğrudan Zoro gibi bir bağlantısı yok bence.

Bir de şu var. Isterse hayalin en iyi böcek avcısı olmak olsun. Eğer psikolojik olarak her yönden baskı altında kaldığın bir durum varsa patlama yapman kaçınılmazdır. Balonu bile sıksan patlar arkadaş. Sanji'nin bir balon kadar hükmü yok mu ?

Arc ne kadar güzel başladıysa o kadar kötü o kadar rezalet gidiyor. Ben bile bazen bir süre ara vermeyi düşünüyorum. Saç baş yoldurdu la adam :mincika:

Bölüm sadece bu spoilerdan oluşuyorsa eğer bomboş çöp bir bölüm bugüne kadar hiç bir bölüme kötü demedim bu ilk olacak herhalde

Sanırım novel okumak one piece okumaktan daha keyifli gelmeye başladı.okadar yavaşki 100 bölüm biriktirip okumak anca keyfi zirveye taşır. Hiçbir bölüme çok kötü yada kötü oyu vermedim ama sanırım artık haftalık değilde aylık takip etmeye başlasam daha iyi

Bütün arc Sanji sevdikleri kurtulsun diye yaptığı şeyler nedeniyle yaşanıyor, uzuyor, saçma yerlere gidiyor zaten. Sorun Sanji'de değil onu tasarlayan kişide. Karaktere önce böyle bir şey yapmam dedirtiyor sonra hemen aynı arc içinde bunu unutuyor. Bu sözü en başta söyletmemeliydi. Karakterler karaktersiz oldu iyice.
Ayıp ediyorsun ama.

Bu durum çok abartılıyor ben yazdım diye söylemiyorum ama psikolojik baskı altında bu şekilde davranması mantık dışı değil. Aklı başında biri olarak senin de buna kanaat getirmeni dilerdim ne de olsa sen de benim yazdığım karakterlerden birisin ama demek ki seni de tam çizememişim bir saniye sen haklı çıktın. :oleyo: Şaka yapıyorum he alınma sakın. :(

Koca Ana her zamanki gibi şov yapmış. Yerde krater açacak güçte yıldırım yedi, gıdıklanmamış bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık