Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi 19 sayfanın 17 si Sanji-Puding-Pasta muhabbetine ayrılmış çok değil mi bu ya

Bence serinin gidişatını Editörler çok etkiliyor bu arc başı gelen yeni editör yüzünden böyle oluyor eskilerden birisi olsaydı şimdi bu arc bitmişti be.

Abi 19 sayfanın 17 si Sanji-Puding-Pasta muhabbetine ayrılmış çok değil mi bu ya

Bence serinin gidişatını Editörler çok etkiliyor bu arc başı gelen yeni editör yüzünden böyle oluyor eskilerden birisi olsaydı şimdi bu arc bitmişti be.
Sorun Oda'da. Editörlerin her dediğini yapmıyor ki bu adam. Dressrosa'da yeni editör yoktu ama boşu boşuna uzatmıştı Oda. Hele o geri sayım bölümlerini hiç sevmemiştim.

Eee Big Mom pastayı yedi ve düzeldi. Sonra? Pudding ve Sanji'yi evlendirip ittifak mı kuracağız.
Bayıltacak kek diyor Sanji, demek ki BM hayatının en iyisini yiyecek ve bayılacak :D

Ama ben bu hastalığın düzelmesi için Sanji'den bişeyler bekliyorum. Bi anlaşma sebebi olabilir Katakullilerle falan.

Bölümü okumadım. Ama her hafta olduğu gibi bölüme bakmadan çok kötüye verenlere inat çok iyiye vermeye devam.

Bm pastanın lezzetinden bayılacak.BM korsanları ülkeyi kurtardığınız için bu seferlik gitmenize izin veriyoruz der.Arc biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık