Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jaimie's Box discord " OP and other jump series will be delayed this time "
Gecikeceğine dair emareler görmüştüm ama kesinleşmiş oldu. Süre dememişler. Biri 12 saat demiş, ne zamandan 12 saat? Belirsiz.

Jaimie's Box discord " OP and other jump series will be delayed this time "
Gecikeceğine dair emareler görmüştüm ama kesinleşmiş oldu. Süre dememişler. Biri 12 saat demiş, ne zamandan 12 saat? Belirsiz.
Jaimie'deki arkadaşa sordum, aşağıdaki cevabı verdi.
"raw providerlarımız tatilde olduğu için çıkmıyor bu hafta jump."

Sayfalar çıkmış. İşten çıkıp eve gelip sileyim sonra artık çeviriyi beklerim. Ne zaman geleceğini bilen var mı bölümün, işte olduğumdan bakamıyorum ben.

Demek Enel gelse tasma bağlar köpeği ederdi ha vay arkadaş bu nedir yahu. :D

Luffy'nin şansından bahsedilmiş de ben artık iyice emin oldum.

Mangaka Luffy'e peygamber misyonu yüklemiş.Şaka yapmıyorum cidden öyle.Hiç kendinize niye en zayıf yerden ve doğudan geldiğini sordunuz mu ? Bence bu yüzden.Önce Roger yollandı arkasına da Luffy.Kader muhabbetinin altında yatan ima bu.

Hani bu açıdan değil her türlü açıdan bakarsan baştan aşağı saçma duruyor herhangi bir temeli yok.Üstte yazdıklarım da temel değil sadece benim yorumum.Mangaka öyle olduğuna dair bir bilgi verse temel kurmuş olur ama o da yok illa ki gizemli takılacağız...

Yonkoyu rezil etmeyi başardı helal olsun.Sanki imparator değil de elinden şekeri alınan çocuk. :S

Şu mangaka'ya yıldırım kelimesini kullanmayın artık. İşin içine yıldırım girince batırıyor. Artık nasıl bir travması varsa...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık