Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence guzel ve eglenceli bolum geliyor spoiler fake degilse. Bildigim kadariyla zeus Bigmom'ın direk kendi ruhundan. Dolayisiyla oburluktan hicbiseyi sallamamasi cok normal. Ben ona takilmadim hic nami zeki kiz muhtemelen bunu da dusunmustur ki dusunmesi absurt kacmaz. Pudding olayi dikkatimi cekti. Acaba sanjiyi mi koruyor yoksa begenin kacisini mi engelliyor? Kata gemiye geldigine gore sonraki bolum ya yakalanicaklar sanji o pastayi yapicak ya da tum tayfa katayi bir guzel eskiticek :D

Çeviri için demiştim ama ben :oleyo:
Biliyorum. :oleyo:

Bu arada Katakuri'nin gemiyi parçalamamasını şu anki tek sebebi, Luffy'lerin gözü önünde parçalayacak olması. Bu gemi de parçalanacak diye düşünüyorum ben zaten, bir kısmı şu an parçalansın. Bir kısmı Wano'da. Elbaf'a gidince yaparlar bir tane antik silah gemisi.

Bu gözler bozkurt işareti yapıp insan yavaşlatan apaçi okudu sayfalarca. Bu tarz bölümlere alışık olmanız lazım. One piece arada saçmalamazsa tadı kaçar.

Tülinle caner vardı bilenler bilir canerin önce tislayip sonra bardağı kafasında kırdığı sahneyi yapasım geldi spoileri görünce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık