Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gzgn

açıkcası emekli olana kadar başka bişiyle ilgilienmesin isterim 10 daha sürse ben izlerim okurum burdaki hemen hemen herkes öyle zaten :) ama 20 . yıl yazısında biraz daha katlanın bana demiş ondan pek de umutlu değilim
Biraz daha nın ucu açık işte:) Seri bitene kadar Luffy en az 2 veya 3 tane yonkou indirir tahminimce. Daha bunu Raftel adası var korsan kral olduktan sonraki süreci var kayıp ana arcların arasındaki geçis arcları var tayfanın hedeflarini gerçekleştirme süreci var var oğlu var yani. :)

28 yıl yapmıyor mu? :D 28 yıl nedir ki 43 yaşında olacağım alt üstü.
Ben esprisine yazdım, düz mantık... Böyle giderse bu manga, senin de dediğin gibi, hepimizi gömer.

Bölüm sayısı olarak değil hikaye açısından yapılıyor açıklamalar. Oda'nın çizdikçe çisesi geliyor bir de. :(
Zaten mesele o, eskiden 30 bölümde anlatacağı hikayeyi, artık 9000 bölümde anlatıyor. 4 senede hikayenin ne kadar ilerleyebildiği ortada. Daha bir sürü gizem, onlarca yakından tanımayı beklediğimiz karakter var. Üstelik yeni ortaya çıkan karakterlerin seceresine de inilecek. Daha uzun yıllar finali görmeyiz.

hım bende gömülene kadar seyir etmeye okumaya hazırım .D ama bu kaido arcında beklenmedik şeyler olabilir :D o yüzden ne olur bilemedim gerçi 1000 bölüm üzerinde mangalarda var one piece in 1000 bölümü dahi kurgusu hazır diye hatırlıyorum bakalım benim görüşümce en azından 1400 ü görmeli

Savaş hazirligi yapan kaido Wano da Luffy nin karsisina cikmayabilir. Askeri gücü 3 te 1 oraninda düsmüs bir kaido bizi bekliyor olacak...

Savaş hazirligi yapan kaido Wano da Luffy nin karsisina cikmayabilir. Askeri gücü 3 te 1 oraninda düsmüs bir kaido bizi bekliyor olacak...
Benim kanaatim supernovalar yonkou dengelerini bozacak ve yonkoular tipki ip ustunde duramayan cambazlar gibi dusecek. Direkt olarak yikmayacak supernovalar onlari cunku o kadar gucleri yok ama zayiflaya zayiflaya birbirlerinin kuyularini kazip dusecekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık