Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 873: Tatlı Bir Engel

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda öyle bir yerde bıraktıki ne olucak kestirmek çok zor Çoğu kişinin söylediği gibi birisi gelecekse Bigmom bizimkilere uçarak geliyor Anayı bloklayacak durdurabilecek birisi olmalı Kizaruyu durduran Reighley gibi Bu olmaz birisi gelmezse 2. ihtimal anladığım kadarıyla Ana uçan yumruğu koyacak bizimkilere Oda Kraker Reisi tankman moduyla harcadı umarım Luffyden ikinci tankman vakası görmeyiz. Dikkat!!! Tek atar demiyorum! ama kadın bilinçsiz bir şekilde Kraker gibi geliyor. Ek olarak Brook yeteneğiyle ruhları kovmuştu ve Zeuasa çizik atmıştı Zeus ilkez çizik almış Oda bize bunu niye söyledi acaba. Brook bu tekniği ana üzerinde kullanmadı ve Namide vivre kart olması felan zayıf ihtimal buradan yürüyebilir. Sanjiye gelicek olursak bu adam pastayı hangi malzemeyle nerde yapacak ayartan ormanda sadece Brulenin evini gördük Katakuri başkan yanına Bruleyi aldı Luffyleri öldürmek yerine ananın tatlı krizini Luffylerle ittifak yapıp durdurabilirmi Dr.Oetker bu kadar güzel pasta yapmayı nerden öğrendi:D bu adam Bruleyi neden yanına aldı Smoothie dururken:D Kafamda deli sorular...

Son düzenleme:
Brule ile istediği yerde baskın yapabilir çünkü. @ZRN

Hacı Brook'u denizaltına göndermeseydi neredeyse Mom iner diyecektim. :) Luffy'nin yapamadığını yaptı adam... Ruh alan biri ile ruhu öteki dünyadan gelen bir adamı ters meyve yapabilir mi bilemiyorum. Ayartan ormanı Brook sayesinde yaracaklarını düşünüyordum ama ne hikmetse gönderdi. altından bir şey çıkabilir...

Bu arc Hunter x Hunter'ın, Kimera Karınca arc'ı ile aynı hissi veriyor ve gayet leş sonlanmıştı orası. Oda daha iyi bir son çizer umarım.

Muhtemel senaryo;

Big mom: Düğün pastağsııııııı.
Luffy: Böğhh.. Sanji'nin pastaları daha güzel.
Big Mom: Sanji Pastağhhhh
Sanji: <3 <3 hemmen.
Big Mom: Tşk.
Sanji: ö.d.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık