Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 873 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çeviriye bakarsak BM krizde operayı galiba öldürmüş pasta olmadığı için karaktersiz peraspero luffy e suç atmış 1 taşla 2 kuş hesabı.BM gelip luffyden pastayı isteyince luffy varsa öyle bir pasta onuda bozarım dese güzel olurmuş .Ben anlamadım bu nasıl bir arc ne sanji yılı gördük doğru düzgün ne uyanış nede power up

The BMP despair but Perospero comes up with a crafty plan. He lies and says there was spare cake but the Straw Hats took it.
Sanji.
Before riding Zeus into the sunset, Mama says that if he is lying about the Straw Hats stealing the spare cake, he will have to pay with his lifespan
Sanji.
To cure the food sickness what is needed is a cake that's more delicious than anything BM has had before.
Sanji.
However a frenzied BM comes swooping down from above.
Sanji.

Çare Sanji gençler, Chiffon hikaye olacak. Zaten Bege'yle tüymüştür onlar, olaylar bizimkilerin tarafında dönüyor.

Son düzenleme:

Yorouchi

Bu BM baya iyi bir süre yonkou olarak kalmış. Kadın her çıldırmaya birini götürüyor. Tamam çok güçlü olmasalar ruhunu aldıkları yine de ortalama üstü güce sahiplerdir. Kadın ayrıca 4 tatlı komutanından 2sini bile kaybetmesine sıkıntı duymadı.

BM tepelerine inmiş ne yapacak bunlar abi luffy zaten bitik Katakuri de gelse bizimkilerin hepsini alırlar. Bakalım bu kaçış nasıl olacak.

Bizim garibanlar bir kaçamadı bu deli anadan. :) Bu sefer ne olacak aceba. Sanji pasta yapacak desek çok uzun sürer o ara kata ekibi bizimkileri kuşatmış olur. Herşey 3 bölüm öncesi kadar umutsuz yine. Jimbei kendini feda mı edecek aceba??

Sanji'nin PU alma zamanı geldi -hiç umudum yok ya-. BM uçabiliyormuş -madem uçabiliyor ne diye aşağı düştü :hoo: -. Luffy çok az dinlendi, yine G4'e girse bir yumrukluk canı var. Chopper teşhisi koyacak herhâlde harbiden fake spoilerdaki gibi :D

Sanji'nin PU alma zamanı geldi -hiç umudum yok ya-. BM uçabiliyormuş -madem uçabiliyor ne diye aşağı düştü :hoo: -. Luffy çok az dinlendi, yine G4'e girse bir yumrukluk canı var. Chopper teşhisi koyacak herhâlde harbiden fake spoilerdaki gibi :D
Aşağı düşmedi ki yine Zeus'un üstüne düştü zaten.

Aşağı düşmedi ki yine Zeus'un üstüne düştü zaten.
Zeus'un üstüne mi düşmüştü yoksa Streusen'in pastasının üstüne mi? Pastasının üstüne düştü diye hatırlıyorum. Streusen gerizekâlı mı bu arada niye düşmenin etkisiyle ölümün eşiğinde orasını anlamadım. Kendini kurtaracak yeteneği yok muymuş?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık