Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet ama karşıdaki boksör de onun gibi yorulmuş oluyor. Vuran son gücünü toplayıp bir patlama yapıp aşağı alabiliyor. Ayrıca haki ile çalışan bir teknik olduğunu biliyoruz. Adam yumruğu atıp direk sonra formundan çıkmak zorunda kalıyor. Zoru zoruna o yumruğu atabilmiş yani. Harbi harbi normal zindeki yumruğu ile bir tutuyorsun yani.:S
Karşıdakinin hırpalanması değil konu son vuruşlarda Luffynin güçten düşmediği. He hırpalanmışta oluyorlar 2 etken birleşince direkt nakavt oluyor. Ama şuan konu vuruş olduğu için bir zayıflamada olmadığı için bu iddiayı kabul edemicem :/

Valla Luffynin hiç zayıf bir g4 vuruşu görmedim. Luffy zaten hakiden düşüyor g4 te. Her g4 çıkışıda bu şekilde resmedildi. Bunu özel kılan ne anlayamadım. Diğerlerine patır patır vuruyordu g4 kapanmadan hemen önce olsa bile. Şimdi mi zayıf vuracağı tuttu?

Evet ama karşıdaki boksör de onun gibi yorulmuş oluyor. Vuran son gücünü toplayıp bir patlama yapıp aşağı alabiliyor. Ayrıca haki ile çalışan bir teknik olduğunu biliyoruz. Adam yumruğu atıp direk sonra formundan çıkmak zorunda kalıyor. Zoru zoruna o yumruğu atabilmiş yani. Harbi harbi normal zindeki yumruğu ile bir tutuyorsun yani.:S
Dediğin gibi olduğunu düşünmüyorum. Koca Ana af atınca, gitmeden bir tane geçireyim şuna kafası ile o yumruğu atıyor. Karşısında Yonko olduğunun farkında, diğer modların işe yaramayacağını bildiğinden en güçlü moduna geçiyor. Eğip bükmeye gerek yok. Luffy'nin daha gelişmesi lazım.

Ne farkedecek buradan Kaido'ya gidince şu ezikleyenler bir açıklasın bakalım?

Yolda hakisi on kat artacak mı? Bir anda dövüşürken mi yeni teknik alacak? Neyi varsa onu göstercek işte. Boş boş eziklemekten vazgeçin.

Karşıdakinin hırpalanması değil konu son vuruşlarda Luffynin güçten düşmediği. He hırpalanmışta oluyorlar 2 etken birleşince direkt nakavt oluyor. Ama şuan konu vuruş olduğu için bir zayıflamada olmadığı için bu iddiayı kabul edemicem :/

Valla Luffynin hiç zayıf bir g4 vuruşu görmedim. Luffy zaten hakiden düşüyor g4 te. Her g4 çıkışıda bu şekilde resmedildi. Bunu özel kılan ne anlayamadım. Diğerlerine patır patır vuruyordu g4 kapanmadan hemen önce olsa bile. Şimdi mi zayıf vuracağı tuttu?
Kardeş zayıf olup olmadığını durumundan çıkarırsın. Yumruğunda bir küçülme olarak onu çizmeyecek herhalde. Adam yumruğu vurur vurmaz formundan çıkıyor diyorum sana bundan ne anlam çıkarıyorsun? Bahsedilen vuruşlar ile bu bir değil. Çünkü bu son vuruş değil. Bunda karşındakini indireceğim amacı da yok. Adam vurunca bile önce Kaido sonra sen diyor.

Luffy burada neyse neyi varsa Kaido da da onu gösterecek. Şuan saklıyor Oda bariz değil mi yav. Gidip kadını alır demiyorum da Luffy ye çöp muhabbeti yapmak çok saçma.

Kaidoda ne gösterecekse yolda birden üretmeyecek.

Kardeş zayıf olup olmadığını durumundan çıkarırsın. Yumruğunda bir küçülme olarak onu çizmeyecek herhalde. Adam yumruğu vurur vurmaz formundan çıkıyor diyorum sana bundan ne anlam çıkarıyorsun? Bahsedilen vuruşlar ile bu bir değil. Çünkü bu son vuruş değil. Bunda karşındakini indireceğim amacı da yok. Adam vurunca bile önce Kaido sonra sen diyor.
Yahu diğer g4 vuruşlarından sonra çıkmıyor sanki formdan. Aç bak dof dövüşüne tekrar. Sanki onlarda kendi isteğiyle çıkıyorda bu farklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık