Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 Kaido'ya işlemeyecek bu belli oldu.Zaten düşünce kafası acıyan adama işlemesini beklemiyorum.Kkg yerse biraz acıtacak işte Kaido'yu o da ciddi etkilemez.Mangakanın yumruklarla olmayacak demesini şu an daha iyi anlayabiliyorum.Luffy açık yaratacak yada meyvesiyle ittifakı savunacak başka birşeyler düşünecekler.

Luffy Mom'ı alabilecek seviyeye gelince gider tek başına indirir düşüren olmazsa.Pedro'nun falan da hayatı kurtulur.
G4'ün bu adamlara işlemeyeceği tee Dressrosa'dan belliydi zaten. Mingo o bitmiş tükenmiş haline yarım saat zopa yedi g4'ten. Sen Mingo düzeyindeki bir adamda o kadar uğraşıyorsan bir yonkou karşısında doğal olarak hiçbir varlık gösteremezsin. Ama gel gör ki bu yumrukla kimleri aldırmadılar ? :)

Bu bölüm aynı zamanda senin benim gibi düşünenler için iyi oldu. Luffy şu yumruğu herhangi bir amirale vursa gülerek karşılayabilen çıkar mıydı ? :) Aksine zarar verebilirdi bile. Ama Linlin ne yaptı ? Uyyy anasının kuzusu gel bakıyım dedi :D Bu da bir yonkou ile amiral arasındaki net farkın bir göstergesi oldu. Akainu Linlin'i alır'cılara iyi bir çıkarım yapma imkanı sundu diye düşünüyorum :fool:

Bakalım bölümü tam anlamıyla okuyayım net bir yorum yapacağım.Koka kullandırması bile başarı gibi gözüktü bana okuduklarıma göre.Eline koka basıp rahatça savunuyorsa saldırırsa gömer zaten en fazla 2 atar gibi.Başka bir imparator hariç g4 Luffy üstü fiziksel güç uygulayan biri de çıkmaz.Belki Garp ile Sengoku diyelim onun dışında yok.Sırf buradan bile imparatorların ne kadar rakipsiz oldukları ortaya çıkıyor.

Shanks insan deniyor ya o da ayrı bir canavar çıkacak.Ama farklı yönlerden.Teach hariç yıllardır tek bir çizik almadım diyebilir hakim hiç aşılmadı diyebilir mesela.Balığa kolu önceden görüp bile bile verdim diyebilir.Ona da bir ayar çekecek Oda.
Kardeşim sendeki bu yonkosevicilik tehlikeli düzeyde. İki atacak ha?

Bak senin mantığını hemen yanlışlayayım. Luffy'de g3 ve g4 olmasın. Ve iki sene sonraki değil, iki sene önceki gücünde olsun Sonra da aklına Jinbe'yi getir. Jinbe koka kullanmadan g2 vuruşunu kollarıyla durdurmadı mı? Peki iki sene önceki Luffy'e iki atabilir mi?

Bir durdurmadan ne biçim çıkarım yapıyorsun? İki sene önce Kizaru'nun tekmesine dayanmış adam iki sene sonra fiziksel vuruşla iki yer mi? Ne biçim bir sevdadır?

Big Mom'a attığı yumruk Dof'un ki kadar bile güçlü değil. Dof'a Kong Gun'ı attıktan sonra üstüne ne kadar daha çarpışmıştı. Sadece bir yumruk attı sonrasında bütün gücünü kaybetti. Şu yumruk ile hiçbir Amiral'e de zarar veremez. Çıkarılan anlamlar müthiş.

Big Mom'a attığı yumruk Dof'un ki kadar bile güçlü değil. Dof'tan Kong Gun'ı attıktan sonra üstüne ne kadar daha çarpışmıştı. Sadece bir yumruk attı sonrasında bütün gücünü kaybetti. Şu yumruk ile hiçbir Amiral'e de hiçbir ciddi zarar veremez. Çıkarılan anlamlar müthiş.
Kusura bakma ama senin anlamların daha müthiş. Zayıf bir g4 yumruğu gösterde görek madem.

Kardeşim sendeki bu yonkosevicilik tehlikeli düzeyde. İki atacak ha?

Bak senin mantığını hemen yanlışlayayım. Luffy'de g3 ve g4 olmasın. Ve iki sene sonraki değil, iki sene önceki gücünde olsun Sonra da aklına Jinbe'yi getir. Jinbe koka kullanmadan g2 vuruşunu kollarıyla durdurmadı mı? Peki iki sene önceki Luffy'e iki atabilir mi?

Bir durdurmadan ne biçim çıkarım yapıyorsun? İki sene önce Kizaru'nun teknesine dayanmış adam iki sene sonra fiziksel vuruşla iki yer mi? Ne biçim bir sevdadır?
Kadın imparator hatırlatayım bunu.Akainu bile 2 hamlede o hale geliyorsa Luffyde o durumlara düşebilir.G4 saldırıyı yumuşatmaz ise.O da belli değil Mom'ın ne kadar sağlam haki kullandığına bağlı.Haki seviyesi arasında uçurum varsa o da işe yaramaz bence.

Jinbei'nin 2 sene önceki Luffy'e yapabilme ihtimali var neden olmasın.Suyu kullanıp bütün meyve kullanıcılarını yamulttuğu için yapabilir.2 sene sonra hakili g2 vuruşunu durduruyor normalini değil.Logia Caribo'ya su sayesinde tek atabiliyorsa haki bilmeyen Luffy'i de 2 vuruşta rahatça saf dışı bırakabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık