Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üretken güç kullanan kimsenin ona karşı şansı olmaz. Direkt etkisiz kılıyor çünkü. Logia olan Koca Ana'ya karşı yumruklarına güvenmek zorunda.
Aynen öyle görünüyor. Kirazu ışık atsa ona ruh takıp imana getirecekmiş gibi görünüyor hatun. :D

Aynen sen planlı kurguculuk lafını et diye ben bir şey demedim. :oleyo:
Ahahaha eyvallah. demesem içimde kalırdı. :D

Kitabeler hariç

@Mercury

İste onu dedim kralların bunca politik yaptırımı olabilir mi?
Taşa ruh aktarırsa taşın tüm yetilerine sahip olur da üstüne kazınmış yazıyı anlamasını sağlayacak bir durum yok aslında. Çünkü yazı taşın kendinden gelen bir şey değil. Bulutttan gelen elekriği kullanabiliyor, ya da ateş topundan alevler saçabiliyor. Çünkü bunlar ruh aktarılanın kendi meziyetleri. Ama taşın üstündeki yazı taşın kendi özelliği değil, üstüne birileri tarafından kazınmış.
Belki de denemiştir.

Bu sayfada orta karede havada uçuşan paraşütler var gibi durmuş. :oleyo: Bi de en önde duran bina çok tatlı. >.<

Son düzenleme:
Luffy vurduğunda canı yanan sadece big mom olmayacak diyenler vardı. :D

Big Mom iner diyenlerin son çırpınışlarını izliyoruz şu anda. :S

Brulee sayesinde kaçacaklar , boş yere Cc nin ve bege in karşısına çıkarmadı mangaka. Ondan daha güçlüler varken , illada bruleeyi çıkarttı.

Bölüm çok çok iyi. Çok da şey anlatıyor. Biz burada yetmiş yaşında ama sağlıklı bir yonkou nun ne demek olduğunu görüyoruz. " Wb bile " nin ne demek olduğunu görüyoruz. Muhtemelen bu kişilerden daha genç, adı gibi canavar bir adamın kaidounun ne demek olduğunu görüyoruz. Ve bütün bu kişilerin içerisinde tamamen normal görünen kırk yaşında bir adamın bu kişilerle aynı sınıfta olduğunu görüyoruz. Umarım bu bölümden sonra tayfadan üç tane aşağı yukarı yonkou gücünde adam olacak savları biter. Hep söylediğim bir şey var. Bu tayfa seri sonunda amiral yenebilecek düzeye gelirse bu başarıdır. Büyük başarıdır hem de. Bir tek kaptan olarak luffy nin bir farkı olabilir onun da şu an ne kadar uzakta olduğu kanıtlanmış oldu. Altı üstü iki yıl eğitim alan biriyle 60 küsür yıldır meyve kullanıcısı olan birinin denk olması zaten hiçbir zaman mümkün değildi. En azından Oda bunu yapmıyor. Bana kalırsa bu sevinilmesi gereken bir şey. Kadının adam yerine koymadığı sağ kolu herkesi paket ediyor. Katakuri sağlam luffy yi de yener bana kalırsa. İchiji bence hala boş adam değil çok dolu olan Katakuri. Beklentiler boş çıktı diye üzülmemek lazım. Yani burada çok net olarak ortaya konan şey seviye. Bir yonkou nun kendi gücü sağ kolunun gücü organizasyonun gücü, kk olmanın ne denli zor olduğu ve herkesi etrafında toplama gücünün ne anlam ifade ettiği gibi.
+1 :sapkali:

Şu readms den fotoğraf atan arkadaşlar, fotoğraflar gözükmüyor. Site izin vermiyor diye uyarı sayfası çıkıyor. Ya başka yere yükleyip atın ya da hiç atmayın, zaten göremiyoruz.

Bu Ceaser gereğinden fazla ağlıyor. Şu ortamdaki oksijeni çekme yeteneğini bile kullansa Brulee'yi devre dışı bırakır.

Bu tayfa lanetli yahu. Bu yıkımı da Hasırsapkalar yaptı diye haberler çıkarsa hiç şaşmam. Bir an gaza geldim yoksa kkg mi göreceğiz diye ama tırt. Geena da haki yok gibi bir algı oluştu bende. Acaba irade denilen şey bu mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık