Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu arkın

Artıları: Big Mom ve komutan Katakurinin güçlerini ,seviyelerini yani bir yonkou tayfasını mükemmele yakın yansıttı.

Eksiler: Luffy vs Big Mom dövüşünü ve adadan kaçma olayını Luffyi ezmeden beceremedi.2 yıllık eğitim boşa gitti.Daha 1 bölüm önce onlara derslerini vereceğim diye dışarıya koşan Luffy nin G4 de kalma süresi 1 dakika bile sürmedi..Ne diyeyim sana oda

Elektirik falan Luffye temas etmedi ki. G4'ü kolunun ucuyla karşılamış. Kadın savunma yapıyor zaten. O şekilde Luffye verse saçma olurdu işte. Onu diyorum ben :D
Verse de işe yaramazdı zaten ama sonrasında bzzt ediyor. Öncesinde göstermemiş, sonradan devamı gelir diye bir de elektrik mi ekleyeyim diyor, çok da şey edemedim.
Kadın bana baya ciddi çizilmiş duruyor. Kötü karakter gülüşleri atıyor sadece. Tamam terlemiyor bile bunları yaparken ama öylesine de yumruk savuracak kadar sinek muamelesi yapıyorsa zaten hiçbir şekilde bu kadını alamaz ki.

Verse de işe yaramazdı zaten ama sonrasında bzzt ediyor. Öncesinde göstermemiş, sonradan devamı gelir diye bir de elektrik mi ekleyeyim diyor, çok da şey edemedim.
Kadın bana baya ciddi çizilmiş duruyor. Kötü karakter gülüşleri atıyor sadece. Tamam terlemiyor bile bunları yaparken ama öylesine de yumruk savuracak kadar sinek muamelesi yapıyorsa zaten hiçbir şekilde bu kadını alamaz ki.
Kadın ciddi olduğunda suratı falan asılıyor. Mesela Luffy sen korsanlar krali falan olmayacaksin dediğinde öyleydi. Orada bana baya ciddiye almıyormuş gibi geldi.

Bana göre elektiriğe haki ekleyip Luffye elektirik ile hasar verebilir ama o ayrı bir tartışma konusu. Bu ortamda hiç girmeyeyim ona :oleyo2:

Kadın ciddi olduğunda suratı falan asılıyor. Mesela Luffy sen korsanlar krali falan olmayacaksin dediğinde öyleydi. Orada bana baya ciddiye almıyormuş gibi geldi.

Bana göre elektiriğe haki ekleyip Luffye elektirik ile hasar verebilir ama o ayrı bir tartışma konusu. Bu ortamda hiç girmeyeyim ona :oleyo2:
Genel Tartışma da başkalarıyla tartış onu. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık