Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

870: İlahi Hızda Bir Yumruk! Başka Bir 4. Vites Şekli Kullanılır!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    61
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim gibi büyük vs ler haricinde animeyi izlemeyenler için animeye bir göz atma vakti gelmiş sanırım :D En son izlediğim anime bölümünde Akaiunu Ace'in ortasında bir delik açmıştı yıllar sonra izleyeceğim animeyi kata vs sinin başından sonuna izlerim sonra tekrar rafa anime.Animeyi izleyince mangadan da soğuyorum böyle güzel oluyor.Bir daha Kaido vs Luffy de uğrarım animeye.

Sen kalk 11 saat adamı hiç darbe almadan ( 3 vuruş hariç )döv , hatta pestil et döve döve .

Adam bir Snakeman açsın seni 6-7 dakikada yensin .

Luffy’nin yediği dayağı Kata yese maksimum 2 bölüm sürerdi .

Yerden zor kalkan Luffy Snake açıp hunharca hakiyide nasıl harcıyorsa .

Ayrıca önceden de çok kez dediğim gibi Luffy Snake modda geleceği görme yeteneğini kullanmadı bile . Luffy resmen Kata üzerinden sınırlarını aşarak gözlem Hakisini geliştirdi istediğini alınca da Snake ile yendi .

Yani Luffy Snakeyi dövüşün ortasında kullansa yenmiş olurdu zaten .

Bu dövüş kurgusu şüphesiz serinin en saçma absürt dövüşüydü
Snakeman'e geçtikten sonra da dayağı yiyen Luffy'ydi. Daha iyi karşılık verdi ama döven yine Kata'ydı.

Niye herkes beğenmiş yav, bence yine dandikti. Bu kadar tantana dönünce sadece dövüş kısımlarına baktım ve hiç beğenmedim. Ruh ve sanat yok. Birkaç efekt eklemişler ve biraz daha özenmişler o kadar.
İnsanlar berbat bölümlere o kadar alışmış ki biraz özenilmiş bölüm görünce göğe çıkarıyorlar.
Toei adam olmaz.

Niye herkes beğenmiş yav, bence yine dandikti. Bu kadar tantana dönünce sadece dövüş kısımlarına baktım ve hiç beğenmedim. Ruh ve sanat yok. Birkaç efekt eklemişler ve biraz daha özenmişler o kadar.
İnsanlar berbat bölümlere o kadar alışmış ki biraz özenilmiş bölüm görünce göğe çıkarıyorlar.
Toei adam olmaz.
Stockholm sendromu işte çerlo'cum. Sıtmaya razı ettiler bizi. :S

Toei adam olmaz.
Aynen, ben de Shingeki no Kyojin'deki gibi kaliteli bir bölüm geldi sandım. İzleyemedim bile ileri sarıp birkaç sahneye baktım.

Bölüm kötü değil ama kesinlikle iyi de değil. Göz kanatmamışlar sadece o kadar. Neden bu kadar övülmüş anlamadım. Fillerde de yer yer göz devirdim.

Hiç mi kaliteli anime izlemiyorsunuz anlamadım ki :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık