Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vinsmokelar tam Power Rangers.
Görünenden güçlüdürler dedik değil mi?
Her türlü çıkarlar artık ordan.

Yalnız Bege'nin tüm özelliğini görmüş değiliz gibime geliyor. Bu adam sadece içinden kendi adamlarını çıkartıp, kaleye dönüşmüyordur. Bu kadar özelliğe sahipse Chopper monster formunda bunu sabaha kadar döver durur. Daha görmediğimiz numaraları, meyve özelliği, saldırı teknikleri vs vardır bunun. Yok eğer bu kadarsa en tırt supernova budur.

Off bide adaya shanks geliyormuş düşüncesi bile süper gerçi shanks gelirse savaş olmadan alıp giderler bizimkileri adam pasifisfa(barışsever) resmen :) MF De gördük WB'nin gemisinde gördük bide BM'nin adasında gördük mü tamamdır.

Bege üzerinden içerde misin? espirisi yapacaktım da diziye soğuduğum geldi aklıma.
Herif kendini koydu direkt ortaya. Ne bileyim pek sevmedim Begeyi ama saygı duydum bu hareketiyle.

Yalnız Bege'nin tüm özelliğini görmüş değiliz gibime geliyor. Bu adam sadece içinden kendi adamlarını çıkartıp, kaleye dönüşmüyordur. Bu kadar özelliğe sahipse Chopper monster formunda bunu sabaha kadar döver durur. Daha görmediğimiz numaraları, meyve özelliği, saldırı teknikleri vs vardır bunun. Yok eğer bu kadarsa en tırt supernova budur.
Büyük ihtimal nihai tekniği :D

Ana'yı çok oyaladı Oda. Artık bir Yonkou'yu iş üstünde görmenin vakti geldi. Bege ölmesin diye bizimkiler karşılık verecek mecbur ama yapabilecekleri bir şey de yok pek. Katakuri yine akmış. MF'de her yere yetişen Marco gibi burda da Kata başkan her yere yetişiyor. Sağ kollar cidden ayrı bir seviyede.
Kutuyu niye kaleden çıkardı bu adam acaba. Kaçışta kutu rol oynayacak olmalı, demek ki kaçış olacak :) Çok beklenen yardımdan yana hala bir ipucu yok. Bu arc en kestirilemeyen arc olarak kayıtlara geçti. Güzel, heyecanlı gidiyor.

Şu Bege'in kale formu Sunny Go kadar bile iş yapmamış mı şimdi. Gaon topu gibi büyük bir şeyler falan ateşlese bare.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık