Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler 11. Sayfada ortadaki ufak karede pudding var ve telasli gibi duruyo sanjinin namiyi kucakladigini gorunce kiskandi bence :p .

Bu arada arkadaslar one piece in %70 i bitti bu 7-8 sene gibi bir sure kaldı demek oluyor. Bu sanji-BM arcında
2 sene boyunca sadece sanjının gecmisi, bege ve germa işlenmiş olursa bu buyuk bir vakit kaybı olmus olur bir younkonun düşme vakti geldi de çattı bunun nasıl olacağı E.odaya kalmış.
Yonkoular tek tek aradan çıkmak zorunda değil. Hatta birbirlerini de ekarte edebilirler. O yüzden bence bu mantık yanlış, şu an BM inmek zorunda değil hikaye açısından.

Kuzuri

Yonkoular tek tek aradan çıkmak zorunda değil. Hatta birbirlerini de ekarte edebilirler. O yüzden bence bu mantık yanlış, şu an BM inmek zorunda değil hikaye açısından.
Ben bu mesajı luffy butun yonkouları yenecegim dedigi için yazdım. yeni dunyaya geldigimde BM senin arkana vuracagım dedigi için yazdım yoksa ben kendim birsey uydurmiyorum. Ve shanks hariç her younkoyla sırayla bir dovus arcı olacaktır luffy nin. BM den sonra wanu var onun arasına reverie arcı girer herhalde en son da BB dövusu olur younkolardan tabi bu son cümle benim şahsi fikrim katılmak zorunda degilsin dedigim gibi BM ye neredeyse 2 sene harcandı simdi inmesse baya uzuntü verici olur.BM nin Flashbackini de gosterdiler artık inmesi için butun hazırlıklar tamam.E.oda genellikle arcın bossunu düsürmeden FB sini gösterir.

Ben bu mesajı luffy butun yonkouları yenecegim dedigi için yazdım. yeni dunyaya geldigimde BM senin arkana vuracagım dedigi için yazdım yoksa ben kendim birsey uydurmiyorum. Ve shanks hariç her younkoyla sırayla bir dovus arcı olacaktır luffy nin. BM den sonra wanu var onun arasına reverie arcı girer herhalde en son da BB dövusu olur younkolardan tabi bu son cümle benim şahsi fikrim katılmak zorunda degilsin dedigim gibi BM ye neredeyse 2 sene harcandı simdi inmesse baya uzuntü verici olur.BM nin Flashbackini de gosterdiler artık inmesi için butun hazırlıklar tamam.E.oda genellikle arcın bossunu düsürmeden FB sini gösterir.
Tamam yav ben de katılmadığımı söyledim işte :) Luffy'nin o sözü gerçekleşmeyebilir diyorum ki daha yüksek bi ihtimal gerçekleşmesinden.

Amirali anladım da yonkou biraz abartı olmuş.
Yonkou da alamaz. Bölge avantajından tut yerleşim yeri vs. çok iyi BM'nin adaya en küçük girişte haber alıyorlar. Kid ve çetesini nasıl def etmiş adamlar isteseler Luffyleri de sokmazlardı. Plan yapacaz diye Pudding vesilesiyle girdi bizimkiler onda bile BM'nin haberi vardı ve o kadar adama ve Bege'nin ihanetine göre ek olarak Vinsmoke Family'nin katılmasına rağmen durum ortada.

Hala ne diyoruz? Büyük güçlerden birileri gelmeli ki BM anca iner. Şuan BM tayfasının tam olduğunu kabul edelim ve adaya Kaido gelsin. BM'nin karşısına çıkana kadar zaten yıpratırlar bu adamı. BM'nin karşısına gelene kadar zaten kim bilir ne kadar handikap alır. Yani bir Yonkou'nun mekanına girip onu indirmek öyle kolay değil.

Hele de adaların BM'nin ki gibi düzen içinde yönetiliyorsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık