Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 869: Kuşatma Altında

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    192
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapniz su cok sinirime gidiyor : Bu bigmom nasil bu kadar guclu ya ? Du seride kimler gorduk ne bu oturdugu yerden yonko dogustan guclu hic hosuma gitmiyor. Bir de yonko olacak ama katakuri falan da daha iyi duruyor .

Bege'in savunma gücünün ne kadar olduğunu nereden biliyorsun ya da ortalama bir nova olduğunu? BM saf güçle vuruyor haki koka falan kullanmıyor. Luffy G4'te vursa Bege'e ne kadar zarar verirdi elimizde bununla ilgili bir bilgi var mı? Elinde karşılaştırma yapmak için yeterli bir bilgi yok hislerine göre yorum yapıyorsun. Kocaman kale BM sadece bir yumruk savuruyor ve vurduğu yeri götürüyor. Ne yapsın tek mi atsın? Bu arada BM'nin Prometheus ve Zeus'unu unutuyorsun galiba Cracker ordusuna karşı yorum yaparken ya da uyanışı olup olmadığını?

Sanji Yonji'yi yenmiş ama acaba Yonji'nin germa ekipmanı üzerinde miydi? Bu da bir muamma. Dediğim gibi şekeri eritsin yeter çok fazla rol biçmiyorum Sanji'ye.
Yorumu nasıl okuyorsun sen?

Ben g4, Luffy daha fazla mı vurur dedim? Yonkoların farklı olduğumdan bahsettim. Sırf düz mantıkla yonkolar eşit ehehe demek normal de değil demek mi anormal? Hele ki burada mangakanın WB ve Kaido'yu gerçeği dururken? Ne hissi?

Ha fikrimi merak ediyorsan Luffy KKG ile daha fazla hasar verirdi diye düşünüyorum. Mom da haki ve ateş ile o oranda hasar verebilir. Bunda bana kalırsa şaşılacak bir durum da yok çünkü amiral üstü gücü olduğunu düşünmüyorum.

Uyanış? Ben fiziksel savaştan bahsediyorum. Kuklalara ruh verebilirse kolay geçebilir zaten, ben bunu yapamıyorsa yani yumrukla nasıl geçecek, onun merakındayım. Burada sırf yonko yapar mantığı yapılıyor. Böyle yorumlanacaksa vs konusu açmayalım. O yapar, bu kırar, şu uçar vs diyelim?

Ben Bege'ye tek atamamasına şaşmadım ama Mom'ı uçuranların dediklerine bakılırsa atabilmesi lazımdı. Benim savunduğum şey zaten bu. Güçlüsün diye her şeyi yapamazsın. Mesela Law kaleyi bölüp işini daha çabuk bitirebilirdi. Bu demek değil ki Law>Mom. Avantaj-dezavantaj durumları var. Cracker, fiziksel savaş verenlere ters. Buradan Luffy'i gömenlere söyle ne söyleyeceksen. Sırf Mom inmeyecek diye düşündükleri için buradan Luffy'i gömüp bak daha üçüncü adamını geçemeyen Mom'ı nasıl geçsin ehuehe falan diyorlar.

Halbuki elma ile armutu karıştırıyorlar. Mom, saldırıya açık bir kadın. Luffy o hızla hemen vurabilir. İşler-işlemez, yener-yenemez ayrıca değinilmesi gereken konular. Bunlara değinmeden düz bakıp ama Cracker'i geçemedi, düz bakıp Mom yüce bir yonko, hemen geçerdi demek yanlış. Hani dediğim gibi Mom, kuklalara ruh verip geçse dahi Garp geçemez mesela. Çünkü mesele fiziksel savaş verenlere ters olması. Adamın açık vermesini beklemen lazım. Krakeri kırmak mesele değil. Kırıyorsun bir bakıyorsun bir düzine daha. Onları da kırıyorsun bir düzine daha. Buradan Luffy gömmek bence art niyet göstergesi.

Luffy'nin içgüdüsel olarak hareket etmesinin zamanı geldi. Aksi halde Bege düştükten sonra Kale zaten düşecek, tayfa ve diğerleri ortaya çıkacak. Bu yüzden Luffy daha öncesinde sahneye çıkacaktır.

Diğer yandan Bigmom'ı karşı taraftan çıkarırsak bizimkilerin tarafı sanki diğerlerini alır gibi geliyor. Biraz power-up biraz zorlama ile Bigmom'ı da dahil ederek neden diğer tarafı karşılayamasınlar?

Yorumu nasıl okuyorsun sen?

Ben g4, Luffy daha fazla mı vurur dedim? Yonkoların farklı olduğumdan bahsettim. Sırf düz mantıkla yonkolar eşit ehehe demek normal de değil demek mi anormal? Hele ki burada mangakanın WB ve Kaido'yu gerçeği dururken? Ne hissi?

Ha fikrimi merak ediyorsan Luffy KKG ile daha fazla hasar verirdi diye düşünüyorum. Mom da haki ve ateş ile o oranda hasar verebilir. Bunda bana kalırsa şaşılacak bir durum da yok çünkü amiral üstü gücü olduğunu düşünmüyorum.

Uyanış? Ben fiziksel savaştan bahsediyorum. Kuklalara ruh verebilirse kolay geçebilir zaten, ben bunu yapamıyorsa yani yumrukla nasıl geçecek, onun merakındayım. Burada sırf yonko yapar mantığı yapılıyor. Böyle yorumlanacaksa vs konusu açmayalım. O yapar, bu kırar, şu uçar vs diyelim?

Ben Bege'ye tek atamamasına şaşmadım ama Mom'ı uçuranların dediklerine bakılırsa atabilmesi lazımdı. Benim savunduğum şey zaten bu. Güçlüsün diye her şeyi yapamazsın. Mesela Law kaleyi bölüp işini daha çabuk bitirebilirdi. Bu demek değil ki Law>Mom. Avantaj-dezavantaj durumları var. Cracker, fiziksel savaş verenlere ters. Buradan Luffy'i gömenlere söyle ne söyleyeceksen. Sırf Mom inmeyecek diye düşündükleri için buradan Luffy'i gömüp bak daha üçüncü adamını geçemeyen Mom'ı nasıl geçsin ehuehe falan diyorlar.

Halbuki elma ile armutu karıştırıyorlar. Mom, saldırıya açık bir kadın. Luffy o hızla hemen vurabilir. İşler-işlemez, yener-yenemez ayrıca değinilmesi gereken konular. Bunlara değinmeden düz bakıp ama Cracker'i geçemedi, düz bakıp Mom yüce bir yonko, hemen geçerdi demek yanlış. Hani dediğim gibi Mom, kuklalara ruh verip geçse dahi Garp geçemez mesela. Çünkü mesele fiziksel savaş verenlere ters olması. Adamın açık vermesini beklemen lazım. Krakeri kırmak mesele değil. Kırıyorsun bir bakıyorsun bir düzine daha. Onları da kırıyorsun bir düzine daha. Buradan Luffy gömmek bence art niyet göstergesi.
Ne demek istediğini şimdi anladım benim hatam neye cevap verdiğini tam olarak okumadan yorum yapmışım.
Lakin şunu söylemek istiyorum, Garp bisküvilerin hepsini yok etme veya açık arama gereği bile duymayabilir. Her tarafını koka ile kaplasa acaba bisküvi askerler ona zarar verebilir mi? Sonuçta dümdüz ilerlediğini düşünelim Cracker'e doğru ve vurduğunu indiriyor artı kokalı. Bana göre Garp hakiyle kaplıyken Cracker'i indirir. Elbette tek atamaz o ayrı sonuçta 3. komutan bu boru değil. Luffy'nin saldırı gücünü G4'te hakisi de oluşturuyor. Hakisini geliştirmesi lazım, karşısında anormal vücutları olan Kaido ve BM var. Düşünsene bir de bunların kokaladıklarını vücutlarını. O yüzden ben uçurum görüyorum aralarında.

Dragon ile Robin'i bir yola soktu mangaka.

Hatta
@Daredewill 'in teorisi falan vardı sanırım. Robin hamile diyordu. Ondan bu aralar çok duygusal davranıyor diyordu. Hatta çizilen Ejderha'ya çok tatlı falan demişti, o ejderhayı çok sevmişti. Onun için ağlamıştı.
Öyle bir şeyler vardı ya doğru. Dragon salla Lufy'yi bana Robin'i anlatın diyordu. 2 sene aşk yaşadığı kadını mı sorar yoksa 20 yıllık görmediği oğlunu mu?

Smoothie'nin ağzına kürekli birileri vursun yoksa bu kızdan adam olmaz.

Karakteri gereği mi olaylardan bu kadar kopuk yoksa çizer böyle güçlü bir karakteri daha nasıl oyuna sokacağını bilemediği için mi böyle anlamadım ama harbi leyla arkadaş bu kız. :(

Germa'nın daha en başından beri çizimini beğenmiyordum hele aptalca kostümleri yok mu beni benden alıyor.
Sanji iyiki aralarından sıyrılmış. Ve o bakış efso idi daha çok bakarsın sen Pudding hanım :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık