Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Size bir sbs daha patlatayim bu sanjiyle alakali birisi e.odaya karakterlere en cok hangi renk uyiyor demisti. E.oda cok garip cevaplar verdi

Zoro=yeşil
Nami=turuncu
Luffy=kirmizi
Robin=mor

Simdiye kadar cok normal ama e.oda

sanji = mavi

dedi burda benim aklim karişti işte. Normalde sari felan olmasi gerekmezi aceba mavi ile alakali biseymi olacak.
Herkes de sarrı bilirdi.
Mavi ateş mi çıkaracak acep?
Normal ateşin daha yakıcı-yıkıcı hali.

Tayfda mavi Frranky'nin rengidir.

@Shakky

Hayır, ruhunu alamadıktan sonra yumruk sallıyor. Bak bakalım Jinbe yemiş mi o yumruğu. Roketleri parçaladığı gibi parçalasın. Söyle, bunda bir gariplik yok. Mesele parçalamak değil, adam sürekli üretip yenisini çıkarıyor. Yoksa Luffy de parçalıyor zaten.

İyi de ben farkını söyledim zaten? Sertlik ve dayanıklılık. Saldırısını söyleme gereği duymadım g4 Luffy'e sağlam hasar verebilir. Dof'u örnekleme sebebim o adam çok çevik olmasına rağmen yiyordu. Mom her türlü yer. Tabii fark şu ki, yumruğa yumrukla karşılık verip hasarsız yırtabilir. Ben de zaten paso darbe yer, dayanıklılıkla kazanır demiyorum.

Cracker dayanıklı değil ki. Savunmasını onun önüne koyuyorum. Sen cidden Luffy'nin Mom'a 11 saat boyunca tek fiske vuramayacağına inanıyor musun? İnanıyorsan hiç tartışmayalım zaten.

Darbe almanın önemi yok ki işlemedikten sonra? Kizaru'nun her tarafı iz mi? Mihawk'ın? Ne diyelim Luffy hasar veremez mi?

Yani anlayacağın kurduğum mantıkta bir terslik yok. Hantal ve Cracker gibi ilginç bir savunma meyvesi yok, Luffy direkt dibinde bitip vurabilir. Bu yüzden Luffy'nin üç derdi olacak, sertliğini aşmak, bayıltana kadar vurabilmek ve saldırılarına dayanabilmek. Sertliği aşma ve dayanma konularında hemen hiç kimse sıkıntı olacağını sanmıyordur zaten. Ama indirene kadar dövecek bir g4 süresi olmadığı da aşikar. Ben de zaten ya uzatır ya da g5 diyorum. Bunlar olursa olmayacak hiçbir şey yok.

Yoksa elbette onlarla bir tutmuyorum. Bahsettiğim noktalar farklı. Dikkatli okursan anlarsın.
Linlin'den ne gördükte gücünü hemen çıkardın anlamış değilim. Daha kadının birşeyini görmedik.

Bunun yanında Luffy'nin saldırıları güçsüz olduğundan püskevit askerleri hemen geçemedi. Organ saldırısını bile karşıladılar. Garp olsa tekler geçerdi. Luffy'nin KingKong saldırısı = Hiken önceden de yazdım hala da savunuyorum.

Luffy g4 ile Bigmom'ı bir ters durum yoksa gıdıklayamaz bile. Dofi'ye vurduğu g2 vuruşlarından öteye gitmez. K.haki ile de nerede olduğunu sezer rahatlıkla.

Daha tam olarak gücünü bilmediğimiz birini kafana göre yorumlamışsın.

Son düzenleme:
Ace'te son anda ölecek duruma düştü. Sonuçta orda da tehlikedeydiler burda da. Yonkou'nun yuvasındalar. Çok büyük tehlikedeler. Çok farkı yok. Kendi canını düşünse hiç Big Mom'ın adasına gitmezdi. Sanji'yi de olduğu gibi bırakırdı. BeyazSakalın gücünü de gayet gördü. Adamın gücünde dolayı ayakta duramayıp yere yıkıldı. Akainu'nun gücünü gördü. Amiral'lerin gücünü gördü. Zaten onları gördüğü için eğitim almaya karar verdi. Yonkou'nun gücünü yeni gördü felan deyip şaşırtıyorsunuz beni.

Karakteri Luffy'nin böyle dalgalı değil çünkü. Adama Fujitora karşısında söylettiği söz var. Ki Luffy genel anlamda da bu karakterde olan biri. Tabiki Oda'ya bu anlamda kızarım. 20 yıllık karakterin içine ediyor çünkü.
Ölecek duruma düşmesinden bahsetmemiştim.Ölmeyi göze alacak kadar gözünü karartmasından bahsetmiştim.Adam için o kadar önemliydi ki 3 amiralin karşısına çıktı.Şu an Mom,Katakuri,Smothie hepsinin karşısına birden öyle dikilmiyor.O kadar hayati bir durum yok çünkü onun için.O yüzden önce kendini düşünüyor Luffy.

Şaka yapıyorsun herhalde Wb konusunda. :/Ayakta duramadı yere yıkıldı diye bir imparatorun gücünü tam anlamıyla gördüğünü idrak ettiğini mi düşünüyorsun.John Giant vs gibi dalmış olsa beyazsakala yada beyazsakalın Teach,Akainu performanslarına yakınen birebir şahit olmuş olsa haklısın diyeceğim ama öyle değil.

Linlin'den ne gördükte gücünü hemen çıkardın anlamış değilim. Daha kadının birşeyini görmedik.

Bunun yanında Luffy'nin saldırıları güçsüz olduğundan püskevit askerleri hemen geçemedi. Organ saldırısını bile karşıladılar. Garp olsa tekler geçerdi. Luffy'nin KingKong saldırısı = Hiken önceden de yazdım hala da savunuyorum.

Luffy g4 ile Bigmom'ı bir ters durum yoksa gıdıklayamaz bile. Dofi'ye vurduğu g2 vuruşlarından öteye gitmez. K.haki ile de nerede olduğunu sezer rahatlıkla.

Daha tam olarak gücünü bilmediğimiz birini kafana göre yorumlamışsın.
Sen gücünü bilmeden bunları söyleyebilirsin ama ben söyleyemem tabii.

Tamamdır. Luffy gıdıklayamaz, Luffy yonkonun ilk üç adamına bile giremez, evet organ güçsüz, evet Garp tekler geçerdi. Teşekkürler aydınlattığın için.

Sen gücünü bilmeden bunları söyleyebilirsin ama ben söyleyemem tabii.

Tamamdır. Luffy gıdıklayamaz, Luffy yonkonun ilk üç adamına bile giremez, evet organ güçsüz, evet Garp tekler geçerdi. Teşekkürler aydınlattığın için.
Ben genel bir mantık üzeirnden değerlendiriyorum.
Luffy g4 ile tekleyemedi.
Garp ise inanılmaz güçlü saldırıları olan biri olduğundan/düşünüldüğünden tekleme ihtimali yüksek.

Bigmom'a zarar veremez dedim çünkü daha püskevitlere zor zarar veriyor yonkouya nasıl zarar verecek. Bunun yanında Bigmom yavaş diyorsun. Ama Wb doğru dürüst k.haki kullanamazken Kizaru ile dövüştü.
Yani Dofi örneği üzerinden gitmen yanlış. Dofi k.haki özürlüyse ben ne yapayım.

Bigmom'ın gücünü tam olarak görmedik dedim. Çünkü çıldırınca bana daha güçlü olduğu izlenimi verdi. Nekomamushi havası vardı daha hızlı hareket ediyor gibiydi. Bunun yanında meyvesi daha belli değil.
Bunlar daha belli değil iken Bigmom çok yavaş Luffy buna istediği gibi vurur sonra bayıltır gibi kendi söylemlerini yazmışsın.

Son düzenleme:
Ölecek duruma düşmesinden bahsetmemiştim.Ölmeyi göze alacak kadar gözünü karartmasından bahsetmiştim.Adam için o kadar önemliydi ki 3 amiralin karşısına çıktı.Şu an Mom,Katakuri,Smothie hepsinin karşısına birden öyle dikilmiyor.O kadar hayati bir durum yok çünkü onun için.O yüzden önce kendini düşünüyor Luffy.

Şaka yapıyorsun herhalde Wb konusunda. :/Ayakta duramadı yere yıkıldı diye bir imparatorun gücünü tam anlamıyla gördüğünü idrak ettiğini mi düşünüyorsun.John Giant vs gibi dalmış olsa beyazsakala yada beyazsakalın Teach,Akainu performanslarına yakınen birebir şahit olmuş olsa haklısın diyeceğim ama öyle değil.
Abi savaşta adamın gücüne şahit oldu. Akainu'nun gücüne şahit oldu. Diğerlerinin de. Adamın okyanus ile parsel parsel oynadığını gördü. Zaten eğitimi bu yüzden aldı adam?

Şu tek yeme saçmalığı da nereden çıktı la? :ehe: Daha ciddi şeyler tartışın da adamakıllı okuyalım güzelce.

BM'ın hayatı savunma ya. Kurduğu ada ve sistem tamamen savunmaya yönelik. En çok hasar verdiği şey çığlıkla karışık h.haki o da savunmaya yönelik. Bedeni desen yine aynı hasar almamış. Kadın nihai savunma mıdır nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık