Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Father>Big Mom

:a:
Ben zamanında demiştim bundan çıkan saldırıları büyültüyor belkide gelen saldıraları küçültüp hasarı minimuma indiriyordur belki.
Novalara Oda ayrı bir önem veriyor. Meyvesi kesinlikle boş değildir. Ben de öyle düşünüyorum.

Bu arada kazanma şansımız yok diye söylenen Bege. BM hep öyle kalacaksa ve Law bile Luffy'nin gücünü anlayamamışsa ve en sonunda şok olmuşsa Bege de tahmin hatası yapmış olabilir.

BM öyle kalmaya devam ederse o dövüş o kadar sıkıntı olmaz sanırım. Luffy de Katakuri'yi alarak sükse yapmış olur. :/

Bege'ler 3 roketi birden neden ateşlemiş yav.İnsan bi bekler ne olacak diye.Katakuri-Smooti acayip karizma çizmiş.Smooti eline kılınca atmış kılıç ustasımı acaba ? Zoro olsa alabilirmiydi Smooti'yi :)

Bege'ler 3 roketi birden neden ateşlemiş yav.İnsan bi bekler ne olacak diye.Katakuri-Smooti acayip karizma çizmiş.Smooti eline kılınca atmış kılıç ustasımı acaba ? Zoro olsa alabilirmiydi Smooti'yi :)
Onu bende düşünmedim değil, ilk birini atıp bekleyebilirlerdi yada haoshokudan sonra da atabilirlerdi de bi süre vardı sanırım, acele işe şeytan karışır. Zoro olsa alabilir miydi ehm... Belki diyebiliyorum yani sonuçta bunlar en başta ki komutanlar değil, vardır bir hamleleri.

Bege'nin Before After'ını yapmanın zamanı geldi :D
Sabırsızlıkla bekliyoruz ^^

Yalnız Koca Ana'nın göz göze yaşabilmek için milleti devleştirmeye çalışması tamamen bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor. Carmel eşit yaşama konusuna vurgu yapmak için "eye-to-eye", yani göz göze yaşamaktan bahsediyor, Koca Ana da bunu "Herkes benim gibi kocaman olursa, göz göze gelebiliriz" diye yorumluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık