Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kuzuri

Bu arada caramel bence BM nin ruhunu ele gecirip kontrol ediyor yoksa bu akilla nasil younko olsun.
FB den sonra BM birden sakinlesip caramel kontrolu ele alacak bence.

Bu arada caramel bence BM nin ruhunu ele gecirip kontrol ediyor yoksa bu akilla nasil younko olsun.
FB den sonra BM birden sakinlesip caramel kontrolu ele alacak bence.
Teorin doğru olabilir ama Luffy'nin zekasını sadece savaş alanında görüyoruz. O akılla korsan kral olmasını bekliyoruz.

cuno

korkunç bir bölüm olmuş izzet yıldızhan'dan gelsin bu şarkı linlin'e
15 kişiye saldırdım yedim yedim doymadım

Beyin yakan bir soru sorucam arkadaslar şimdi öğrendiğimiz kadarıyla 2 seytan meyvesi yiyen patlıyordu. Bm carameli yediyse ve bu kadın boş durmamış baska meyvesi olanlarida yemistir niye patlamadi. Meyve gücünü yiyerek aldıysa gumlemesi lâzımdı bence :))

Beyin yakan bir soru sorucam arkadaslar şimdi öğrendiğimiz kadarıyla 2 seytan meyvesi yiyen patlıyordu. Bm carameli yediyse ve bu kadın boş durmamış baska meyvesi olanlarida yemistir niye patlamadi. Meyve gücünü yiyerek aldıysa gumlemesi lâzımdı bence :))
Myeve kullanıcısı yemekle meyve gücünün başkasına geçtiği kesin değil. O yüzden sorduğun soru beyin yakmıyor.

Kuzuri

Teorin doğru olabilir ama Luffy'nin zekasını sadece savaş alanında görüyoruz. O akılla korsan kral olmasını bekliyoruz.
Ama luffy nin zekasini tamamlicak tayfasi var. Big mom katakuriye bile sen kimsin diyor bu kadin kimseyi dinlemiyorsa sadece geriye caramel kalmazmi.

Bence meyve kullanıcısı ölünce ruh gibi bir şeye dönüşür. O ruh (ya da öz) dönüp dolaşıp bir meyvenin içine girer ve o da şeytan meyvesine dönüşür. Kişi yeni öldüğünde birinin midesindeyse doğal olarak şeytan meyvesi o kişiye geçebilir. Ya da o öz vücuttan ayrılmadan önce kişiden çekip alınabilir(Teach in yaptığı, o işlemin temelinde haki ya da Yami Yami no mi olabilir). Şeytan meyvesi bir şekilde nesnelere yedirilebildiğine göre dediğim şekilde olması gayet muhtemeldir. 1 yıl içinde Oda bizi meyve konusunda aydınlatır herhalde.

BM nin gücünün temeli deli kuvveti. Bu kadının bir yerlerde birilerinden b. haki ya da k. haki eğitimi almış olabileceğini düşünemiyorum.
Kadın delirdi. Kriz yemek krizi olmadığına göre kadını sakinleştirebilecek tek şey bence Brook. Adam Soul King sonuçta, verecek kemanı. Sonrasında Carmelin gerçek kimliğini öğrenebilir. Derken muhabbet, çay filan partiye devam

Kılıcın kırılacağını geçen haftadan demiştim Demek derisi doğuştan çelik gibi karının.

Bence füzelerde işlemeyecek. Ama zehri soluyarak alabilir belki.

Neden bilmiyorum ama içimden bir ses Carmel Linlin'in içinde yaşıyor diyor. Ruh meyvesi sayesinde sinirilmenin önüne geçmiş olabilir.

Durup dururken insan kendini neden yedirsin aklım almıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık