Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 866: Doğuştan Yıkıcı

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş şu 5 yaş olayına neden bu kadar taktınız.5 yaşında ama ayıdan daha cüsseli bir zahmet vursun 1 tane.Bence big momın yaptığından çok ace gilin yaptıkları daha olağan üstü geliyor bana. Ace ,sabonun savaştığı hayvanlar olsun onların 4 5 vsvsvs katı hayvanlar yani onlardan devasa büyük yaratıklar ondan dolayı bigmom ayıya tek atması bence gayet normal.

Bölüm çok güzeldi.Tam en heyecanlı yerde flashback girdi diye sövmüştüm,oda beni yine mal etmeyi başardı.
Şu önümüzdeki on hafta içinde:"BM in giçsiz yinki,İkainu ini yinibilir bilki" diyen kesim azalarak yok olacak, bu yazı kalsın burada.
Bunun dışında BM'ye acıdım cidden ve çocukluk hali bence inanılmaz sempatik.
Shankse olan saygım inanılmaz arttı.Adamın heykelini Marineforda dikmek lazım fakat One Piece evrenindeki beton sayısı o heykeli karşılamaya yetmez büyük ihtimalle :)

Ek not:Zoro nerdesin lan :( Şu yorumlarda resimlerini falan görüyorum özlemişim seni. Meğer sana olan nefretim fanlar yüzündenmiş.

Arkadaş şu 5 yaş olayına neden bu kadar taktınız.5 yaşında ama ayıdan daha cüsseli bir zahmet vursun 1 tane.Bence big momın yaptığından çok ace gilin yaptıkları daha olağan üstü geliyor bana. Ace ,sabonun savaştığı hayvanlar olsun onların 4 5 vsvsvs katı hayvanlar yani onlardan devasa büyük yaratıklar ondan dolayı bigmom ayıya tek atması bence gayet normal.
Ayıdan bahseden yok zaten. Kadın dev köyünü yok etmiş :D O devler o yaştaki Saboya, Ace'e üflemez bile :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık