Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lamba cini ve Fırın meyveleri çıktı. Daha ne kadar yaratıcı şeyler çıkacak acaba :D Bege'in sonda Katakuri'ye verdiği ayar çok hoşuma gitti. Ve Judge kendini daha ne kadar küçük düşürecek acaba?

Yalnız Pedro Oven'ı, Sanji de Daifuku'yu alırsa BM düşer. Bu ikisi ne kadar güçlü olsa da sonuçta 4. komutandan güçsüzler. 5. ve 6. adam olsalar bile Sanji ve Pedro'nun alması lazım bir şekilde. Sanji sonuçta ileride Yonkou'nun 2.adamından bile güçlü olacak. 5. adamı bir zahmet şimdiden alsın.

Bege reyiz şov. :a:

Judge rezil ya.

Yalnız Pedro Oven'ı, Sanji de Daifuku'yu alırsa BM düşer. Bu ikisi ne kadar güçlü olsa da sonuçta 4. komutandan güçsüzler. 5. ve 6. adam olsalar bile Sanji ve Pedro'nun alması lazım bir şekilde. Sanji sonuçta ileride Yonkou'nun 2.adamından bile güçlü olacak. 5. adamı bir zahmet şimdiden alsın.

Bege reyiz şov. :a:

Judge rezil ya.
Katakuri'yi de Bege mi alıyor?

Bu bölüm ittifakın Big Mom'ı düşüremeyeceğine delalet edebilir yada Big Mom bana son derece saçma gelen bir saldırıyla kumpas sonucu inebilir. Bir Yonkou'nun bu şekilde inmesine ihtimal vermesem de şuan ki genel eşleşmeler Big Mom'ın nasıl inebileceğini hala izah edemiyor. Ve Sanji yılı Sanji için tamamen bir fiyasko. Sanji çizilen karizmasını henüz onarmaya başlamadı. Bu arc da Sanji her zamanki gibi şamar oğlanı olarak tiye mi alınacak yoksa 2 yıl sonra Sanji ne tür bir güç elde etmiş ve bu yeterli mi görecek miyiz? Sanji'nin bir şekilde Katakuri ile eşleşmesi içimden geçen şey ve Muhtemel Big Mom eşleşmesi içinse Luffy, Bege ve Germa ailesi üyelerinin ittifakını bekliyorum. Bunca şey olmuşken Big Mom'ın inmesi için gereken her ne ise o da olsun diye düşünüyorum.

Katakuri füzeleri karşılayarak kendini feda edebilir, ardından Big Mom'ın bir güç gösterisi yapması gerekiyor yoksa işler giderek cıvımaya başlayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık