Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 863: Mükemmel Centilmen

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 175 87.9%
  • Orta

Kullanılan: 20 10.1%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama nereye göre doğa? One Piece evreninde şekerden yağmur yağabiliyor. Bize göre düşünmemek lazım.
Bu tarz bir şey olmasını istemem şahsen.

Mantık çerçevesinde ilerliyordu Logia'nın şartı. Nereden çıktı bu şimdi. Bu mantıkla giderse ilerde daha da saçma meyve türleri görebiliriz. Yaratıcılığı mı düştü bu adamın anlayamadım.

Ben Smoker yumruk attığından beri Logia'lara Haki eklenir diyordum, orada bir sürü kişi çıktı yok yumruğunun ucuna ekledi, arkasına eklemedi falan dendi, zaten eklenmemesi pek izah edilir bir şey olmazdı. En son Sabo'da alev teknikleri ile birleştirmişti.

Sağlam bir meyvesi var. Logia'ya haki ekliyor, aşmış bir kenbunshoku hakisi var. Katakuri amiral dengidir diyordum, öyle de gözüküyor.

@Shiki
Ne diyosun arkadaş? Şu son bölümler arasında açık ara en iyi bölümdü. Ayrıca ben Katakuri'nin bacağına oy vermek istiyorum belki.
Kataturinin meyveyi ben de beğendim; resmî güzel olmuş:D ama en fazla iyi bölüm işte..

En azından katakuri>jack

Böyle durumlara düşüp bi başkasının yardımıyla kurtulunca ezikleniyor adam benim kızdığım nokta burası. 863 bölüm olmuş hala 1.bölümde ki karakter aynı izlenimi veriyor. Lan bi düzelt artık şunu demi. Oda'nın bu kısma biraz düzenleme yapsa çok daha iyi olacak.
Jimbe'nin yardımı olmasa kurtabilir miydi acaba? Yonkou as adamı ilk hamlede kitleri resmen.. böyle bir durumdan kurtuluşu kendisi yapabilir miydi merak ediyorum..

Öyle olacağını sanmıyorum ben. Jinbei'nin de bir yaşı var sonuçta. Zoro ve Sanji'nin henüz önünde uzun bir yol var ama jinbei farklı. Jinbei bu tayfanın brook ile birlikte tecrübesi olacak. Eğer illa ki böyle bir sistemle dövüşülecekse o araya başka bir eleman girmeli ama sanmıyorum öyle bir şey olacağını.
Iste tam olarak tecrübe noktasindan kazaniyor zaten senin dedigin gibi baska bir eleman gelecek olsaydi 2 yil once bunlar egitim yapmadan once gelirdi ki bunlar egitim yaparken o da egitim yapar tecrube kazanir guclenirdi diye düşünüyorum..Şundan da eminim ki tayfanin cok yolu kalmadi One piece evreninde gecen süreye göre en gec 1 2 Yil sonra Luffy KK ligini ilan edicektir...

600 karakter deyince gozum direk Pandaman'i aradi. Luffy'nin sag koluyla vucudu aradinda :at:

Bu arada millet her kadin karakter birbirine benziyor diyordu da inanmiyordum. En az 3 tane Robin gordum sanki :fool:

Logialara haki ekleniyor.
Aokiji vs Akainu'dan sonra bende netleşmişti zaten.Ondan öncede diyordum.Gene haklı çıkmanın gururu var.:a:

Bu tarz bir şey olmasını istemem şahsen.

Mantık çerçevesinde ilerliyordu Logia'nın şartı. Nereden çıktı bu şimdi. Bu mantıkla giderse ilerde daha da saçma meyve türleri görebiliriz. Yaratıcılığı mı düştü bu adamın anlayamadım.
Yaratıcılığı neden düşsün? Sorun her şeyi bize göre düşünmekten kaynaklanıyor. One Piece evrenine göre gayet mantıklı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık