Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 862 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rahip ateş edip vuramayacak diye gören katakuri kendisi ateş ediyor. Buraya kadar tamam. Ben ortaya şöyle bir tahmin atayım. Rahip vurulurken ateş ediyor. Aşağıda rahibin hizada BM'nin masası var. Rahibin ateşlediği mermi Carmel'in Fotoğrafı vurdu bence. BM için ikinci şok olması gerekiyor. Fotoğrafa ateş etme riskine kimse girmemiş olur. neyse Bunu da böyle bırakayım.

Görmedim kardeşim. Kusura bakma..:S
hocam,senlik değilde aynı anda yazdık. senden sonrakilerdemi hep seni alıntılar.ufak bir sitem etmek istedim benim ilk belirttiğim birşeyi kimse takmıyo benden sonra biri yazınca alıntılar oluyo bir iki değil çok defa Oldu.Neyse iyi forumlar

Artık sanjinin abazalığı biticek mi yani ??? Vay be adam artık evli tayfadaki tek evli adam. Karısı var. Yakında çocuğuda olur. Vay arkadaş ya... Evlendiğine göre karasakalda alamaz pudingi sonuçta sanjinin karısı öyle verir mi luffy. Napcaz yav biz bu pudingi tayfada evli birisi olmamalı. Galiba puding perte çıkıcak bu arc. Cenazeci tabut ölçülerini alsın.
Pudding Sanji'nin karısı olarak tayfaya katılırsa, Nami & Sanji nasıl işlenecek? kafamı kurcalayan tek şey bu. Bu açıdan baktığımızda evlilik işi yatar.

3 kere boş ol der boşanır rahat olun.

Bölüm güzel ya sevdim.

Şu hazine nasıl açılacak? Düğün planı bozuldu.

Ha anca şöyle olur.

Bm: Moralim çok bozuldu bari hazinemi açayım da keyifler yerine gelsin. (Boom) Lanet olsun sana Mugiwara!!!!!!!! Her şeyi berbat ettin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık