Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 862: Mükemmel Düşünür

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi bölümdü.

Katakuri ayaklı tehlike.
Böyle bir adamın olması elini çok güçlendiriyor Mom'un.

Sanjinin sıyrılması gerekiyordu zaten. Ölmesini beklemiyorduk haliyle ama Reiju kendini feda edip trajedi kasmadan halletti E.oda işi bu güzel oldu.

Bu BigMom 'un halleri beni baydı artık. Tamam sevimli tonton nine, yeri gelince öfkeli de bu ne hareketler 3. Sınıf denizci askeri gibi herseyr ağzı açık sümüğü akarak tepki veriyor.

Biraz ciddileş lan. Katakuri'nin dediği bunu durdurmanın yolu yok lafı BigMom için olabilir mı acaba. Malum öfkelenecek.

Germa plan yaptıcılar iyi üzülmüştür. :D Adamlar kurbanlık koyun gibi bekliyormuş orada. Katakuri de durdurmanın bir yolu yok derken Bigmom için dedi galiba.

Bakalım artık asıl bomba haftaya kaldı.

Stussy ölümsüz sanırım. Çünkü Du Feld ona "Yıllar geçse de, sen yaşamaya devam edeceksin" diyor.
Orada Du Feld iğneleme yapınca ona karşılık olarak eğer böyle devam edersen senden daha çok diyor.

Mantıklı bakınca saçma duruyor.İleride değişebilir bu kısmın çevirisi.Stussy Puding aynı gençliğim diyor.Diğer adam da merak ediyorum acaba kaç yıl öncesi diyor.Bu cümleye böyle bir cümle ile cevap vermesi biraz değişik olmuş.

Germa plan yaptıcılar iyi üzülmüştür. :D Adamlar kurbanlık koyun gibi bekliyormuş orada. Katakuri de durdurmanın bir yolu yok derken Bigmom için dedi galiba.

Bakalım artık asıl bomba haftaya kaldı.
Baktım şimdi o sayfaya tekrar. Bence o lafı Luffy için söylüyor. Pastadan çıkacağını hissetmiş , zaten ardından pasta sallanıyor herkes şaşırmış.

Çok güzel bir bölüm olmuş. Luffy'nin partiye girişi, Sanji'nin havalı sıyrılışı ve Pudding'e de çocukken Sanji gibi zorbalık yapılması. En ufak bir hatanın geri dönülemeyecek sonuçlara sebep olacağı savaş başladı. Hunter x Hunter'da Meruem'in kalesine girdikleri bölüme benzettim.
E o zaman bir dragon dive görürmüyüz.
Katakuri öldürdükçe öldürüyor. Ama Dogtooth'a gıcık oldum. La Katakuri işte ne diye her haltı çevirmek istiyorsun?
Hocam karakter bir köpekten esinlenilmişti ondan olsa gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık