Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam beyler anladık sizin de dediğiniz gibi, Dof karakter olarak gayet iyi ve yetenekleri elde tutulur düzeyde ve Cracker de gayet güzel yetenekli biri ve sonuçta her ikisini de yetenekleri farklı kapışmaya girmeyelim konumuz o değil konumuza odaklanalım şimdi, Gözlem hakisi gayet anlatıldığı düzeyde ise bu, Katakuri denen eleman gayet tehlikeli ve güç bakımından bakcak olursakta beklenilenden fazla güçlü olacağını sanmam.

Luffye inanın. Çok bomb abir fikri çıkacaktır. O surpizi bekleyelim.

Katakuri Jack'e yakın çıktı ama bu demek değil ki güçleride denk !

Epey havalı görünen biri çıkacak gibi hissediyorum.

Adamın gücü açıklanırsa detaylı olasılık ve teoriler o zaman yazılır. Kanımca ob. haki de canacar çıkıyorsa yanındaa meyvesi de eksik olmaz. Ne meyvesi olabilir acaba. Aklıma kakao veya pekmez logiası ve hamur paramecia[:D] geldi nedense. :p

Tamam beyler anladık sizin de dediğiniz gibi, Dof karakter olarak gayet iyi ve yetenekleri elde tutulur düzeyde ve Cracker de gayet güzel yetenekli biri ve sonuçta her ikisini de yetenekleri farklı kapışmaya girmeyelim konumuz o değil konumuza odaklanalım şimdi, Gözlem hakisi gayet anlatıldığı düzeyde ise bu, Katakuri denen eleman gayet tehlikeli ve güç bakımından bakcak olursakta beklenilenden fazla güçlü olacağını sanmam.
Enel de geleceği görüyor.Hatta rahipleri bile görüyor.Saldırıyı yapmadan biliyor nereye ve nasıl saldıracağını.

Katakuri'nin yeteneğini Dragon Ball'daki Hit'e benzettim onun zamanla ilgili bir yeteneği vardı. Durdurabiliyormuydu, öyle bir şeyler yapıyordu tam hatırlayamadım ama :)

@Taisho
Amma da uzun yazmışsın he. :D Haklısın, editör bozdu işi. O olmasa belki ben de aksini düşünebilirdim ama yok işte. Nice tırt adamlara 100'e yakın bölüm harcanmışken Bigmom'ın yoldan geçerken düşmesi komik geliyor bana.

Katakuri'nin yeteneğini Dragon Ball'daki Hit'e benzettim onun zamanla ilgili bir yeteneği vardı. Durdurabiliyormuydu, öyle bir şeyler yapıyordu tam hatırlayamadım ama :)
Adam zamanı manipüle ediyor değiştiiyordu.

Yonkou meyvesi olurdu burda çıkarsa. Çok efso ve güçlü bir yetenek. Goku hitle zor başedebiliyordu ona yenildi hatta.
Oda komutana hayatta verrmez bunu. Daha çok Shanksa yakışır zaman tabanlılr.

Katakullliye yinee tatlı şeylerden verir Oda kanımca :D

Aslında az da olmamış, 822. bölümün sonunda Luffy ve ekibi Zo'yu terk edip, Tüm Kek'e doğru yola çıkıyor ve hikaye başlıyor. 827. Bölümde, gelinimiz Pudding'in bulunduğu Kakao adasına ayak basıp, Totland'ı öğreniyoruz. 831. bölümde ise tüm kek macerası baslıyor. Bu hafta 860 gelicek.. Zo'dan ayrılışı baz alırsak 38 bölüm olmuş, abartıldığı kadar az değil hani, arc sonuna kadar en az bi 20-30 bölüm geçse epey tatmin edici olur bana göre :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık