Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RoronoaDZoro

Arc belirsizliğini koruyor ama halen mom un düşeceğini düşünüyorum.Luffy bu kadınla dost falan olmaz.Balıkadam adasında verilmişti bunun sinyalleri.

@Raiden Şimdi sen söyleyince aklıma geldi. O gelenlerin hepsinin bir görevi olabilir.
1- Drug, çay partisinde ölen kişilerin cenazesi için geldi.
2- Big News Bizim tayfanın yaratacağı ekşınları tüm dünyaya duyurmak için geldi.
3- Stussy Sanjiye abayı yakacak.
4- Umit kaçmalarına yardım edecek.
5- Giberson, Foxynin akrabası oradanda Foxye bağlayacak.
bla bla bla.
Olabilir, mantıklı. Mangaka bu adamları getirdiyse vardır bir derdi elbet.

Katakuriyi gördükten sonra BM olayının yalan olma ihtimalinin yüksek olacağını düşünmeye başladım. Saniyelerle yapılan bir plan saniyelerle alt edilecek. Bizimkilerde bir şekilde adadan kaçar, BM tüm öfkesini tayfaya yöneltir. Böyle bir durumda tehdit olayı aradan çıkarılabilir BAA gibi. Daha sonrasında Devler arcında olur birşeyler. Ancak burada oturmayan noktalar var, o kısımları da mangaka doldursa iyi olurdu.

Bir de Katakuri de Cracker gibi fena çizilmemiş. Çizimini sevdim.

Senaryo:
Luffy Begeye ihanet eder tek g4 yumruğuyla Begeyi Moma paket eder ve tüm suç Begeye kalır. Karşılığından bağışlanma talep eder ve çarkı çevirmeyi kabul eder. Bir kolunu kaybeder.

Arc'ın sonunu mutlu bir şekilde bağladım işte, daha neyi soruyorsun :D

Bu vesile ile yonko Linlin müttefik olur. Tüm Luffy yandaşları güvende kalır. Luffylerde dertsiz tasasız Kaido'ya yönelir. İnecek olan yonko Kaido, Linlin değil.

Üstelik bu durumda arc sonu partisi Linlin ile beraber mutlu ve coşkun bir şekilde yapılır. Yok öyle kaçmak, arc sonu partisi vanpisu geleneğidir. Olmadan olmaz :)
Zaten hikaye okuyorsun olması gereken bu değil mi? :(

Bu hafta çok geç kaldim konulara. Jinbee her arc burayı öleceğim yer seciyorum diyecek. Geçen haftaki biz 10 kisiyiz esprisi bu hafta 10.uye olarak kendini belli etti. Hasır şapka tayfası ROGER gibi kayıpsız gidecek diye umuyorum. Eğer biz 10 kişiyiz lafı jinbee ye uygulanirsa, Ceasar yalan olur. Son gelen 5 misafiri göstermesi içerde sürprizlerin olabileceği ihtimalini arttırabilir. Düğünlerde pasta gelini öptükten sonra mi yenir önce mi? Çeyizler ne zaman açılır bilgisi olan var mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık