Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahah.:D Ama işte bulunduğu konum fikirleri ve gücüyle çoğu kişinin karizma olarak gördüğü biri. Animedeki sesininde etkisi yok değil.:D
Ben pek haz etmiyorum kendisinden. Önce evladına sahip çıksaymış zibidi.

Bu arada Katakurinin tipi değil de tanıtımı hoş geldi bana. Gücü tavrı falan hoş tasarlanmış. Göğe de çıkarmayın yerin dibine de sokmayın karakteri. Adam güzel güzel tanıtıldı işte. Yok armudun sapı üzümün çöpü diye araya başkalarını koymaya lüzum yok.

Küçümsemiyorum sen şu noktayı atlıyorsun; bu adamlar Kaido ile savaşacak. Kaido, mangaka tescilli en güçlü yaratık şuanda. Bu adamı Luffy komutanlarından birini Sanji alacak. O arc eziklensin bu arc eziklensin ne zaman güçlenecek bu adam? Bende farkındayım Kata'dan güçsüz olduğunu Luffy'nin BM'den güçsüz olduğunu fakat seri ilerlemesi için inmesi gerekiyor bu karakterlerin. İnsin ki güçlensin bizimkiler. Kaido'nun karşısına BM yenip çıkarsa daha bi tatmin eder seyirciui. Yoksa kıçı kırıp birini yenip güçlense ve sonrasında Kaido'yu yense büyük soru işaretleri olacak.

@amaneden
Marco ve Wb korsanları, Neko-Inu ve diğer minkler, Samuraylar, Law-Kid-Drake-Killer-Jinbei falan varken;

Sanji komutan falan alamaz. Ondan daha üst kişiler olacak o arcta.

Bu Katakuri bence işlerine karışmayabilir. Banane dermiş gibi bir tipi var ama bu defa Luffy ile vs yaptırmasın bence Bege ile falan yaptırsın :oleyo2:

Zoro'nun babasını jelibon fırlatan biri olarak hayal etmedim hiç :) Zoro'nun peder shogun çıkacak yaz bir kenara :D
Zoronun babasının kral , shogun felan çıkmasını istemem açıkcası. Tayfada prensimiz eksikti o da var artık.
Hatta Zoronun kanlısı prens çıktı kendiside prens çıkarsa çok klişe olur ama babası korsan çıkarsa korsan avcısı olarak hayata atılmasının bir mantığı olur.

Zoronun babasının kral , shogun felan çıkmasını istemem açıkcası. Tayfada prensimiz eksikti o da var artık.
Hatta Zoronun kanlısı prens çıktı kendiside prens çıkarsa çok klişe olur ama babası korsan çıkarsa korsan avcısı olarak hayata atılmasının bir mantığı olur.
Zoronun babası yeni amiral Grennbull :D boyle bir şey çıksa daha şaşırtıcı olur bence :D

Marco ve Wb korsanları, Neko-Inu ve diğer minkler, Samuraylar, Law-Kid-Drake-Killer-Jinbei falan varken;

Sanji komutan falan alamaz. Ondan daha üst kişiler olacak o arcta.
Bunlarla Kaido indireceğine hiç indirmesin daha iyi, bu ne böyle. İş bire bir vs kalıp Luffy Yonkou kaptanlarını indirdikten sonra bi komutana isterse 10 kişi girdin farketmez. Luffy 1 vs 1 atsın da.

Komutan alsın veya almasın Sanji'nin zaten power up alması lazım. Franky'nin açtığı kapıyı açamadı adam.
Ben 3d2y zamanı beklemiştim ki Sanji Death Wink gib saldırıyı ayağıyla yapacak, alevle rankyaku atacak gözle takip edilemez saldırılar yapacak.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık