Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"BM kendi mezarını kendi kazdı."
"Koca Yonkou öleceğini tahmin etti ve kimseye yük olmamak için cenazecisini çağırdı."

Kapak on numara olmuş. Croco reiz efsane olmuş. Biri karizma mı dedi Katakuri cidden karizmaya Zoro falan fos kaldı şu anda jelibon falan dedi meyvesi Jelibon meyvesi olmasın lütfen aşırı sòverim. Onun haricinde gelenlerin çizimleri de on numara ama Katakuri ye bayıldım ya Cracker falan fos çıktı. Ama bu adamda ki haki bilemiyorum. Zaten Bege nin planı tutmayacak da başka bir Yonkou umarım ayak basar şuraya... :D onun harici ara yok herhalde ??

Katakuri konuşurken boğazını temizleyen ya da cızırtılı sesler çıkaran birisi olacak. Bir ihtimal kaşınma tiki olabilir. Giysisinde mor tema kullanılacak, köpek resmi ya da sembolü de olabilir bir yerlerinde. Tipi patatese benzeyecek, iri yarı olacak. Tekme tokat, fiziksel dövüşen birisi olacak. Vücudunun ya da hakisinin sertliği ile meşhur olacak. Meyvesi de bir şeyleri katılaştırma ile alakalı olabilir.

Burda dursun, tutarsa ben demiştim deyip hava atarım :) Bakalım ne kadarı tutacak.
Bölüm çıkmadan şöyle bir tahminde bulunmuştum aklıma geldi şimdi :) Üstte pitbull zoanı çıkabilir demiştim ama bir de katılaştırma tarzı meyve ihtimali var. Jelibonu sertleştirip atmış da olabilir. Smoothie'nin tam zıttı olurdu olsa.

ulan Katakuri olmasa bölümde ne yapacaktık :D
lakin harbi bir arkadaş de bahsetti idi Oda sağ kollara harbi bi tık fazla önem veriyor.
Bi ara lan düşecek mi dedim; planı duyunca güldüm, Katakuri görünce arkama yaslandım arc'ın bitmesini bekliyorum :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık