Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjinin ablasını bir şekilde öpünce mangaka bizimkilerde tüyecek. Abla sıkıntı, abla, Sanji o gözlerin kapandığını görmeden ayrılmaz bu adadan.
Luffynin 11 saatte yenemediği komutanlardan birinin şuan ada da yenecek adam yok hemde bunlardan 2 tane var. Big momı hiç saymıyorum zaten.
hadi Jimbei, Bege birisini alsa diğerini vinsmokeler filan ortada ordu var.
Açıkçası komutanların bi kaç adamla inmesini de zor görüyorum, bunlar bölgeleri için kapışan adamlar nasıl kaidonun Jacki varsa biizmde Katakurimiz, Smoothiemiz vardır. inmez.
Big momı kim alacak, kim gelecek dışardan tek başına da gelmemesi lazım yanında sağlam adamlar olması lazım.

Şu var aklımda; Bege, Karasakal için veya başka biri için çalışıp Big mama ani bir baskın sonucu yok edilebilir.

Mangaka ölse şu haldeki Luffye yonko harcatmaz. onu yapacak olsa Kidi o hale sokmazdı.
ne olacak Luffy yanına Aokiji alıp mı savaşacak Big momla :/

Marco filan demeyin adamların derdi çok başka daha bulamamışlardır bile.

Luffy sevsen indiremez şuan Big mamı anca dediğim gibi Bege kartı var elinde mangakanın, bakalım ama o da olmaz.
Genel olarak davetlilerden beklentisi var bunu söyleyenlerin. Ki bu daveti alıp tıpış tıpış gelen insanlar bu kişiler. Hani gelmeseler başlarına geleceklerden korktukları için gelecek belki de bir çoğu.
Bege demişken aklıma geldi, Anime'de Bege'nin paltosu Karasakal'ın ki ile benzerdi. Belki de bir bağlantı çıkabilir aralarında. Bunun dışında bir de Kaido'yu indirmek için sözleştiler resmen. Mom'un ineceğini bende düşünmüyorum ama En güçlü denen adamın ilk inmesi de bir yandan dengeleri bozabilir.

Genel olarak davetlilerden beklentisi var bunu söyleyenlerin. Ki bu daveti alıp tıpış tıpış gelen insanlar bu kişiler. Hani gelmeseler başlarına geleceklerden korktukları için gelecek belki de bir çoğu.
Bege demişken aklıma geldi, Anime'de Bege'nin paltosu Karasakal'ın ki ile benzerdi. Belki de bir bağlantı çıkabilir aralarında. Bunun dışında bir de Kaido'yu indirmek için sözleştiler resmen. Mom'un ineceğini bende düşünmüyorum ama En güçlü denen adamın ilk inmesi de bir yandan dengeleri bozabilir.
Davete gelenler zaten korkusundan geliyor, yigitler gelmiyor anca biraz kalbur üstü adamlar.
Marcolar Ben backmanlar Doflar değil gelenler zaten o seviye olsalar öyle ayağına çağıramazsın rahatlıkla.
Gelenlerden çok şey beklemiyorum ama şu güzel, davet de var ortada tam bir sürpriz saldırı olabilir Karasakaldan.

Kadın bir taşla iki kuş vurmak istiyor hem vinsmokeri bitirecek hemde emrindeki isimlere gücünü acımasızlığı hatırlatacak. Sadece ona boyun eğmiş kişiler gelir.
Onlarda küçük bir ayıklanma v.ar diye anında taraf değiştirmezler.

Son düzenleme:
Davetliler zaten BigMom ile arası iyi olanlar değil mi. Olmayan kesim bence azınlıktır ordan birşey çıkmaz gibi.

Kadın düşmanı olduğu kişiyi niye davet etsin. En fazla bir kaç aykırı tipi masada görmek ister onlarda korkudan geliyor.

Belki gizli bir operasyon olabilir oda denizcilerden beklenir. Ama o riski göze almazlar . BigMom Totland'da çok fazla güçlü.
Böyle bir organize ekip görülmemiştir.

Davetliler zaten BigMom ile arası iyi olanlar değil mi. Olmayan kesim bence azınlıktır ordan birşey çıkmaz gibi.

Kadın düşmanı olduğu kişiyi niye davet etsin. En fazla bir kaç aykırı tipi masada görmek ister onlarda korkudan geliyor.
Davete riayet etmeyenleri bir yakınının ölümü üzerinden cezalandırdığı özellikle belirtildiğine göre, davete gelen her kes, Mama'nın dostudur diyemeyiz. Mom'ı sevmediği halde korktuğu için gelenler de olacaktır.

Davete riayet etmeyenleri bir yakınının ölümü üzerinden cezalandırdığı özellikle belirtildiğine göre, davete gelen her kes, Mama'nın dostudur diyemeyiz. Mom'ı sevmediği halde korktuğu için gelenler de olacaktır.
Onlardan bir güçlü destek çıkmaz işte, zaten BigMom'un gücünü ve öfkesini , yapacaklarını bildiklerinden o riske girmeleri zor. Belli de olmaz gerçi.

Onlardan bir güçlü destek çıkmaz işte, zaten BigMom'un gücünü ve öfkesini , yapacaklarını bildiklerinden o riske girmeleri zor. Belli değil olmaz gerçi.
Kyros ve cüceler tek basına isyan edebilir miydi? Edemezlerdi ama Dressrosa'ya dışardan gelenler sayesinde, hem isyan ettiler hem de başarıya ulastılar. Nedendir bilmem Mom'un evlatları arasından bile kendisine ihanet edip, isyan edenler çıkacakmış gibi düşünüyorum. Bu kadın pek sevilmiyor çünkü. Diyeceğim şu ki Mom'ı sevmeyen misafirler, uygun ortamı bulduğunda neden Mom'a karşı savasmasın?

Brook ne yapacak da BM'nin meyve gücünü engelleyecek, açıklar mısın? Detaylı bir şekilde.
Şöyle düşünüyorum bm luffy nin ruhunu çekmek isterken brook luffy nin ruhunu tuta bilir en basitinden yani demek istediğim luffy komutanla kapisirken nami nasıl yardım ettiyse brook ta meyveyi iptal edebilir.

Şöyle düşünüyorum bm luffy nin ruhunu çekmek isterken brook luffy nin ruhunu tuta bilir en basitinden yani demek istediğim luffy komutanla kapisirken nami nasıl yardım ettiyse brook ta meyveyi iptal edebilir.
Bunlar bence varsayımdan öteye gidemez. Herkesin bir beklentisi var Brook'tan ama Brook en fazla kendini korur. O kadar güçlü bir meyvesi yok. Çok havada bir söylem, ne BM'nin gücünün seviyesi ne de kabiliyeti belli ne BM'nin Luffy'nin ruhunu çekip çekemeyeceği. BM, Moscato'nun yani oğlunun ruhunu çekerken Opera diyor ki;
"Moscato!! Stay calm!! If you panic, she’ll suck the life from you!"
Yani böyle bir şey söylendiğine göre panik yapmasa sıkıntı yok. Luffy'de zaten panik yapacak biri değil. BM'nin de Luffy'nin ruhunu çekeceği yok o sebeple.
Kaldı ki Brook'un meyvesine fazla misyon yükleniyor.

Varı yoğu meyvesi gibi gözüküyor.
Evet haklısın bana da öyle geldi. Ama bu adamın daha savaşını görmedik içinde neler saklıyor :bilmem: Franky kadar sağlamlığı tartışılır. Adam kale kale myvesi yemiş ne kadar kötü olabilir. Zou'dan kaçarken ayaklarını tank paleti bile yapmıştı yani meyvesi sadace icinden birileri çıktı dan ibaret değil.:at:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet haklısın bana da öyle geliyor. Ama bu adamın daha savaşını görmedik içinde neler saklıyor :bilmem: franky kadar sağlamlığı tartışılır. Nedeni ise adam kale kale myvesi yemiş ne kadar kötü olabilir ki ve meyve dönüşümleri zoo dan kaçarken ayaklarını tank paletleri yapmıştı yani meyvesi sadace icinden birileri çıktı dan ibaret de yil.:at:
250 adet nükleer başlık taşıyacak hali yok :) Ne olabilir yani içinde ? Tank, top, tüfek... Bana göre en dandik nova da Ahmet Mehmet ne der orasını bilemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık