Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 852: Germa'nın Başarısızlığı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    149
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linlin çok mu zayıfladı? Tayfasını bırak, tek başına oradakilere girse darma dağın eder. Yonko diyoruz burada. Çol çocuğa yem olmaz.
Bm zayıflığı tayfada yatıyor bence şöyle bi bakınca meyve=brook zeus ve diğer bulut ismini unuttum =nami haki ve saf gücü =luffy ve inaniyorum ki bm nin karşısına ilk defa böyle bi ekip çıkacak. Bu şekilde düşerse bm ye zayıf diyemeyiz bence.

Bakalım Vinsmoke kardeşler neler yapabilecek BigMomun komutanlarına.

Katakuri ve Smoothie harcar mı acaba o aileyi yoksa BigMom bizzat mı gelir.

Şöyle temiz bir dayak yesinler istiyorum o ailenin.

Erza gibi bi kadın baş rol değil yalnız.
Erza'nın da başarılı bir işlevi yok seride. Kahramanlığı da sözde kalıyor. Kadınları sadece ecchi için bir malzeme olarak kullanan bir mangakanın bir kadın karakteri için güzel konuşmanın manası yok. Görmek istediğinizi görüyorsunuz. :(

Nami'nin artık ecchi'den öte bir işlevi yok. Eskiden rotacı falan deniyordu ama o da önemsiz kaldı. Önemli bir hareketi olsa bile 10 sahnede bir kere ama onda bile çıplak :/

Kapaktaki Robin'in eski sözü de "Ne kadar da korkunç insanlar" gibi bir anlama geliyormuş. Herhalde Baba Vinsmoke'yi kastediyor :p

Bakalım Vinsmoke kardeşler neler yapabilecek BigMomun komutanlarına.

Katakuri ve Smoothie harcar mı acaba o aileyi yoksa BigMom bizzat mı gelir.

Şöyle temiz bir dayak yesinler istiyorum o ailenin.
Neden bilmiyorum ama bu aile bende pek güçlü izlenimi oluşturmadı. İchiji'de bile bi Vergo havası yok. Zayıftırlar demiyorum ama ne bileyim adamlarda bi eziklik var. Yine de efsanelerde geçen şeytani, suikast ordusu, yani Germa66 bu olamaz demek istiyorum. Aksi halde çok altı boş kalır bu tanıtımın.

Neden bilmiyorum ama bu aile bende pek güçlü izlenimi oluşturmadı. İchiji'de bile bi Vergo havası yok. Zayıftırlar demiyorum ama ne bileyim adamlarda bi eziklik var. Yine de efsanelerde geçen şeytani, suikast ordusu, yani Germa66 bu olamaz demek istiyorum. Aksi halde çok altı boş kalır bu tanıtımın.
Bende de var o izlenim ama işte bu kadar değillerdir görmediğimiz şeyler var diye de bir yandan kararsızım.

Yoksa 4. Olanı Sanji çizik almadan paketlemisti , Reiju desen Pudding'in elinde oyuncak oldu.
Babaları Sanji'e etkili olamadı pek, hatta Sanji adamı haki kullandı diye şaşırttı.

İchiji ile Niiji kalıyor onlarında göreceğiz.

Bende de var o izlenim ama işte bu kadar değillerdir görmediğimiz şeyler var diye de bir yandan kararsızım.

Yoksa 4. Olanı Sanji çizik almadan paketlemisti , Reiju desen Pudding'in elinde oyuncak oldu.
Babaları Sanji'e etkili olamadı pek, hatta Sanji adamı haki kullandı diye şaşırttı.

İchiji ile Niiji kalıyor onlarında göreceğiz.
Hatta E. Oda Sanji'yi tehdit edildikten sonra, dövdürüyor, Niji ve diğer kardeşlere. Bi eziklik var ama insan umut ediyor işte..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık