Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 849: Bropper Aynalar Diyarında

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reiju'nun o haline bakınca aklıma kötü şeyler geliyor. İçim fesat.

Bu Luffyleri kurtarmaya gitti galiba ordakilerde bunla savaşıp bu hale soktu.

Bakınca da BigMom Germa'ı tuzağa çekiyor gibi de geliyor bana.

Bu big mamın tatlı komutanlarından bi Marco, Ben Backman havası yok bea.
Cracker yine tamam vardı bbi sexyliği ama bu meyve suyu ne ayak ben anlamadım. Kapıda normal kapı işte, ne diye dışarda beklersin sen, hangi amaçla? Umarım karakteri geriği savsak, tembelin biridir yoksa cidden olmuyor, Umarım son komutan harbi reisdir.
Bu ablamız nasıl bu kadar yükse ödüle kavuştu ben merak ediyorum :/

Cracker, Bobbin, amande ve tamago olmasa büyük korsan tayfası demek bile zor.
hadi birde randolph olsun.
Öbürlerini pek beğenmedim 1. oğlu yalama şekeri meyvesi mi kullanıyor, bu ne be :(

Son düzenleme:

Sinestram

Sanji'nin planı mı varmış? Öyle bir şeyler duydum. Ne kadar doğrudur?

Heyt be, Carrot'u gördünüz mü? Avıyla adeta dalga geçmiş, önce bırakmış sonra yakalayıp parçalamış. Tam benim seveceğim halde son hız ilerliyor.

Bence güzel bölümdü.Ciddi ciddi chopper,Brook,Carrot üçlüsü şov yaptılar. Momun tayfadan 4 kişi aradan çıktı o taktikle.Brook belki meyvesi sayesinde kurtulabilir oradan bilemiyorum. Tayfa cidden gözlerimi yaşarttı.
Nami,Chopper,Brook ve hatta Luffy bu kadar aktif olsaydı Dressrosa 40 bölüm falan olurdu.
Pedro vs Tamago olacak diye bağırıyor Mangaka bu arada.
Reiju ve Sanji ise şuanlık tam bir süpriz. Fakat çoğu kişinin aksine Vinsmokelarin bir şey planladığını düşünmüyorum. Çünkü taraf olmaya çalışan taraf onlar gibiydi muhabbetleri ve sanırım her ne kadar dövsede Ichji seviyor sanjiyi.Ölürse falan diye endişe duyuyor.

bölümle ilgili şunları söyleyebilirim.
Brook ve Pedro bu şartlar altında sadece bir şekilde kaçabilirler. Oda Brule'nin ayna dünyası yardımıyla.
Hazine ve yazıtlar parmaklıkların ardında. normal demir olsa herkes girer çıkar. bu parmaklıklar öyle sanıyorumki kairosekiden yapılma. bu durumda olay şöyle gelişebilir. Brook komple peneglophy'i ayna dünyasına sokabilir. Big mom'sa kairoseki parmaklıklar yüzünden ona ulaşamayabilir.

Son karelerde Reiju ile ilgili çok çıkarım yapabileceğimiz bir durum yok. Kaos çıkarmak için belki kendine zarar vermiştir. Bulunduğu yerden çıkarım yaparsak Bege'nin ekip ile kapışma ihtimalide yüksek. Bildiğimiz kalenin içinde duruyor, Bege tarafından yakalanmış da olabilir.

Ooovvv şetttt! :)

Bege olayını iyi düşündün bak. Biraz üfüreyim dur.

Şimdi Bege Mom'un arkasından iş çevirecek, belli. Ama olaya Bege açısından bakacak olursak direkt olarak Mom'u indirmesi mümkün değil. Mom'un güçlenmesini engellemek için dolaylı yoldan hareket etmesi daha mantıklı olur. İşte tam burada bu sahne devreye giriyor. Vinsmoke'lar kilit isim. Germa'yla birleşme sağlanamazsa Mom da Germa da güçlenemez. Buradan yola çıkarsak Bege'nin amacının Kuzey Mavi'yi yönetmek olduğunu düşünebiliriz.
Sonuçta her novanın bir amacı var.

Bege'nin bildiği birşey daha var o da bu düğünü kimsenin engellemeye gücünün yetmeyeceği. En iyisi ben bunları (Germa-Bigmom) birbirine düşüreyim birbirlerini yesinler diye düşünmüş olabilir.

Şimdi Judge Reiju'ya olanları bir şekilde öğrenirse ne olur :) Söyliyim. Ortalık cennet mahallesine döner :) Judge, yakarım lan bu gezegeni edasıyla düğünü müğünü gözü görmez. Ee Mama buna razı mı olacak ? Hayır. İşleri çirkefleştirecek ve ortam gerilecek. Judge adına laf söyletmez. Adam Kuzey'ın hakimi olacak, Germa ordusu efsanelere, hikayelere malzeme olmuş. Mama desen imparator. Bir süreden sonra diyalog gurur meselesine döner. Derken olay patlar gider.

Germa çıldırır, Bege bir Germa'ya üç Mom'a çalışır. Luffy zaten mangal ateşine rüzgar. Balık adamlar zaten Jinbei'nin ağzına bakıyor, Jinbei de Luffy'nin ağzına.. Delioğlan Sanji'yi, çılgın kardeşleri de ortaya saldın mı gg Bigmom. Nasılllll ? :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık