Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 849: Bropper Aynalar Diyarında

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedro'nun gözünün kapalı olmasından yola çıkarak 3 ay önce adamın biri teori yazmış. Epey havada bir teori o zamana göre ama şimdi çıkıyor yavaş yavaş. O zamanlar ne Linlin'in beni kk yapar dediği evlilik var ne de Pedro ile Tamago'nun açtığı kör göz falan. Tabi bu nedenle tam olarak mantıklı değil şimdi az çok mantığa oturtarak ama özet geçeyim kendimce :

"Pedro ile Pekoms korsanken Linlin'in alanına giriyorlar. Linlin bunları yakalıyor ve sonra Pekoms Linlin'e katılırken Pedro ise Lola evlenmek zorunda kalıyor ama Lola evlenmeden kaçıyor. Bu evlilik ile Linlin'in Zou'daki kitabeyi almayı amaçlıyor yani kk'lık mevzusu ile ilgili ama Lola yüzünden yatıyor.

Pedro ise sonrasında ayrılmak istiyor. Bunun üzerine Pedro aynı Jinbe gibi rulet oynarken gözünü kaybederek ayrılıyor. Ömrü de burada gidiyor. Tabi Tamago bunun neresinde bilemedim.

Ek olarak Lola'nın zombi iken Absalom'a yanık olması da Pedro'dan kaynaklı bir bilinçaltı yansıması."

Kaynak Beğendim, tutar bu :respect:
Tutmaz. Ek olarak dandik bir teori. :/ Linlin'in Zou'daki kitabeden haberi olsa ve almak istese evlilikle falan uğraşmaz gider basardı adayı. Kimse de sen ne yapıyorsun diyemezdi o adadan. Alacağını alır, karşı gelenleri de öldürüp yoluna bakardı.

Tutmaz. Ek olarak dandik bir teori. :/ Linlin'in Zou'daki kitabeden haberi olsa ve almak istese evlilikle falan uğraşmaz gider basardı adayı. Kimse de sen ne yapıyorsun diyemezdi o adadan. Alacağını alır, karşı gelenleri de öldürür yoluna bakardı.
Zou'yu normal şartlarda bulmak imkansız :/

Yonkou bu, hem de istihbarat konusunda en sağlam yonkou. İstese bir yolunu bulurdu. Fakat anacığımızın kitabeden haberi bile yok. :/
Orasını ben bilemem ama eminim ki Zou'yu kimseler bulamaz!1

Teori kapsamlı değil, kısa ve basit ama şimdinin bilgisi ile olabilirliği yüksek bir tahmin gibi duruyor. O zaman Pedro'nun kör olduğu bile bilinmiyordu adam nerelere bağlamış. Takdir edip paylaştım sadece :)

Teori kapsamlı değil, kısa ve basit ama şimdinin bilgisi ile olabilirliği yüksek bir tahmin gibi duruyor. O zaman Pedro'nun kör olduğu bile bilinmiyordu adam nerelere bağlamış. Takdir edip paylaştım sadece :)
Tamam bir şey demedim zaten, tutmaz dedim sadece. :( Yoksa paylaş tabi. :/

Bence de güzel bir teoriydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık