Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 846: Tamago'nun Savunması

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy tabi ki herkesi dövmeyecek ama yanındaki kızı koruyamıyor daha ne olsun.
Zoro yenilmeyeceğim dediğinden beri, karizma kasıyor. Luffy ise Nami'yi bile koruyamadı, nakamasını koruyamayan bir K.k olacak. Hayır bari Nami'ye kaç deyip, orduya buradan kimse geçemez deyip savaşsaydı, karizma kasaydı. Kizaru olayından ne farkı kaldı? Fuji'ye artistlik çekmeyi biliyordu amiral yonkou fark etmez diye.

Lufy'ye üzülüyorum ciddi ciddi.
+1

Zoro yenilmeyeceğim dediğinden beri, karizma kasıyor. Luffy ise Nami'yi bile koruyamadı, nakamasını koruyamayan bir K.k olacak. Hayır bari Nami'ye kaç deyip, orduya buradan kimse geçemez deyip savaşsaydı, karizma kasaydı. Kizaru olayından ne farkı kaldı? Fuji'ye artistlik çekmeyi biliyordu amiral yonkou fark etmez diye.
Yav kasar tabi. Çer çöple dövüşüyor. Şu orduya karşı çıksın da görelim. Aynı şey mi Selim? Alakasız şeyler söylüyorsun.

Türkçesini okuduğum da daha ayrıntılı yorumlar yapacam fakat dikkati mi çekenler bir kitabeler hakkındaki bilgi oldu ikinciside bir kadın komutan gördük ve ödülü jacke yakın.

Pekoms'un isteğiyle Pedro'yu öldürtmeyen Big Mom Sanji'nin isteğiyle Luffyleri de bırakabilir çok ihtimal vermesem de.
Bu arada Luffy'nin diş hala yok :)

Iki yil once animeyi bitirip mangaya gectigim zamandan kalma, jinbei nin tayfaya katilmak istedigini ogrendikten sonra, 'katilamadan olecek kesin' diye bir yorum yapmistim turkanimeye. bu sayiyi okuyunca yine o geldi aklima, jinbei'nin durumunun carktan sonra gosterilmemesi ve big mom'in bu sayida dugun pastasina gonderme yapmasi beni kotu dusuncelere sevk ediyor. yani olaylarin kopma noktasi sanji icin jinbei'nin cesedini gormesi ya da buna benzer bir sey olabilir gibi. belki dugun pastasinin malzemesi jinbei veya jinbeinin ruhudur belki, soyle uzerine krema niyetine... kimbilir
Bir de smoothie' yi tip olarak begendim ve brook'a hala isinamadim, umarim bu ark degisir bu

Yav kasar tabi. Çer çöple dövüşüyor. Şu orduya karşı çıksın da görelim. Aynı şey mi Selim? Alakasız şeyler söylüyorsun.
Law-Zoro da olsa yine kaybederlerdi olay o değil.
Bu adam Kizaru karşısında gerçekleri tam idrak edememiş belli ki. Yonkou'ya yakalattı kendini hemde bile bile lades diyerek. Bu saatten sonra kaderi kendi elinde değil. Hem de Nami'ye bekliyoruz dedikten sonra Nami'yi de koruyamadı. Yoksa yarın birileriyle dövüşürler Nami de biriyle eşleşir, onu o zaman korumak zorunda değil ama şimdi Lufy'nin yanındaydı. Yonkou ciddiyetine hala gelmedik. Tamam senaryoda o da bir yere kadar. Saçma şekilde yakalansınlar, saçma şekilde kurtulurlar sonra saçma bir şekilde yonkou düşer.

Lufy'ye üzülüyorum ciddi ciddi.
Zoro yenilmeyeceğim dediğinden beri kaç kez yenildi yalnız. Neyse bölüm güzeldi ama yılın bölümü de değildi sanki

Law-Zoro da olsa yine kaybederlerdi olay o değil.
Bu adam Kizaru karşısında gerçekleri tam idrak edememiş belli ki. Yonkou'ya yakalattı kendini hemde bile bile lades diyerek. Bu saatten sonra kaderi kendi elinde değil. Hem de Nami'ye bekliyoruz dedikten sonra Nami'yi de koruyamadı. Yoksa yarın birileriyle dövüşürler Nami de biriyle eşleşir, onu o zaman korumak zorunda değil ama şimdi Lufy'nin yanındaydı. Yonkou ciddiyetine hala gelmedik. Tamam senaryoda o da bir yere kadar. Saçma şekilde yakalansınlar, saçma şekilde kurtulurlar sonra saçma bir şekilde yonkou düşer.
Orası ayrı. Yakalanmasına falan ben de ayar oldum. Sıkıntı başka karakterlerle kıyaslanması. A kişisi şöyle B kişisi böyle diyemeyiz. Olaylar ve ortamlar çok farklı. Yoksa haklısın, göz göre göre ölüme götürdü kendisini ve yanındakini.

Şaka maka Kizaru'dan sonra Luffy'yi ilk defa bu kadar çaresiz gördüm. Yapacak hiç bir şeyi yok şu anda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık