Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 845: Öfkeli Ordu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Judge bir şey mi ima ediyor acaba? o_O
Sol üst köşedeki konuşmadan bahsediyorsan onu Bigmom söylüyor.
Unutulmaz bir gün olacakmış dediğine göre. Orası kesin zaten ama nasıl ve ne şekilde unutulmaz olacak orasını bilmiyorum.

Luffy'ye gelirsek... Kalın kafalı, inat ve bir o kadar da adam. Helal sana aslan parçası.

Luffynin diş hala aynı öylesine çiziyor diyorsunuz ama. :D
Luffy önce şu Zeus ve Prometheus ile alıştırma yapıp alışır.Sonra da asıl dövüşte BM yine delirince bir şekilde yardımlarla kazanır gibime geliyor.Aklı başında değilken yenilir BM mangaka da orta yolu bulmuş olur.

Bege baya bir önemli rol oynayacak.Ve bence Reijuu yine sanjiye bir kıyak yapacak.Sanji evlilik havasına girmiş ama Luffy hepsini dağıtıp germa yalan olunca Sanji yalvaracak geri döndüm beni alın diye Usopp gibi. :D

Dracule"Hawk Eyes"Mihawk

Yazık ya, daha doğru düzgün konuşamıyor, dişin kırılması kötü oldu :(. Biri yardıma gelmez bence, Nami vivre card ile şu Zeus'la diğer ruhu yönetir ve orduyu yenerler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Luffynin diş hala aynı öylesine çiziyor diyorsunuz ama. :D
Luffy önce şu Zeus ve Prometheus ile alıştırma yapıp alışır.Sonra da asıl dövüşte BM yine delirince bir şekilde yardımlarla kazanır gibime geliyor.Aklı başında değilken yenilir BM mangaka da orta yolu bulmuş olur.

Bege baya bir önemli rol oynayacak.Ve bence Reijuu yine sanjiye bir kıyak yapacak.Sanji evlilik havasına girmiş ama Luffy hepsini dağıtıp germa yalan olunca Sanji yalvaracak geri döndüm beni alın diye Usopp gibi. :D
Reiju ölecek zaten. Adım gibi eminim :D

Sol üst köşedeki konuşmadan bahsediyorsan onu Bigmom söylüyor.
Unutulmaz bir gün olacakmış dediğine göre. Orası kesin zaten ama nasıl ve ne şekilde unutulmaz olacak orasını bilmiyorum.

Luffy'ye gelirsek... Kalın kafalı, inat ve bir o kadar da adam. Helal sana aslan parçası.
Hee üstünkörü okuyunca dikkat etmemişim. Doğru diyorsun. Eh, Oda bir şey ima etmiştir belki de bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık