Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 836: Lola'nın Verdiği Vivre Kart

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    115
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aokiji'nin gazetesinin arka sayfasındaki Hancock mu acep?
Kebaplar iyi görünüyor. :/

"Doflamingo'yu indiren adam"
"Doflamingo'yu indiren adamlardan biri" değil. Confirmed. :(

Oda'nın plancı yazarlığı yine baş gösterdi. Taa kaç yüz bölüm önceden herifin sakladığı koza bak. :/

Umarım dövüş devam eder de şu güç klasmanları hakkında biraz daha fikir edinebiliriz.
Aynen bu iki arasındaki dövüş güç klasmanlarını belli eder.

Luffy ile adam 1 vs 1 atacak gibi gözüküyor. Carrot ile Chopper başka bir macera yaşayacak gibi aynanın içinde.
İnş. Ayna kurbanı falan olmaz, doğrudan savaşsın. Ne desek boş, eğer düğüne yetişmeyecekse saçmalar ama burdan çıkamaz. Choppi'nin öyle tek başına macera yaşayacağını sanmıyorum. Hani Minklerde bile geçiştirdiler, özel tedavi falan yaparken istese gösterirdi. Yanında Carrot bile olsa onlara ekstra sayfa ayırmaz, ayırmasın zaten.

İnş. Ayna kurbanı falan olmaz, doğrudan savaşsın. Ne desek boş, eğer düğüne yetişmeyecekse saçmalar ama burdan çıkamaz. Choppi'nin öyle tek başına macera yaşayacağını sanmıyorum. Hani Minklerde bile geçiştirdiler, özel tedavi falan yaparken istese gösterirdi. Yanında Carrot bile olsa onlara ekstra sayfa ayırmaz, ayırmasın zaten.
Cüce bölümlerini hatırla Dressrosa'daki. :/

3-4 bölüm ayna içine gidecek gibi geçmiş olsun. Umarım ayna içinde kaydadeğer birileri vardır da okuduğumuza değer.

G4 ile bu adam iner.
G5 ile de BM.
Fazla didiklemeye gerek yok. Jinbe, sanji gelecekse BM inecek.
Bu arcı sırf handikaplı bir G5 göstermek için çiziyor olabilir.
Kaidoya hazırlık hep bunlar iyi okuyun :(
Zoroya da iyi rakip olurmuş bu.

Ope openin 5 milyar beli değerinden sonra ödüllerin yüksekten açılmaması hayal kırıklığı olurdu. Ödüllerin 10 milyara kadar tırmanma ihtimali gayet muhtemel şuan.

Araya güzel bir vs sıkışması hoş olur bence. Ayrıca rakiplerden 1-2 sinin hızlı düşmesi savaşın sıkışmasını engeller. Luffy parçalayabilir şuan. Hadi bakalım heycanlandım biraz uzun aradan sonra :D

Eleman Onigumoya benziyor yetenek olarak.

Şu davşanı (randolph) baş aktörlerden biri sanıyordum. Big mom'ın pasta malezemesi şeysinde de olunca. Ama orta kademe eleman sanırsam.

Lola olayı sıkı takipçiler için aşırı barizdi zaten onda yeni bişi yok.

Vivre kartı zaten Namideydi niye çıkarınca galeyana geldiler. Elinde tutmayınca pasif mi kalıyormuş :(

Neyse Luffy bu Tryndamere kılıklı adamı alır Namide cadıyı alır güzel bir hazırlık savaşı olur. Luffyede arc sonu basarlar 1 milyar ödülü :D Millette ''işte babasının oğlu'' der :rolleyes:

Aokiji ne zaman olaylara dalıcak acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık