Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 831: Gizemli Ormanda Macera

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    124
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@gyjbsch Fani olduğun karakter hakkinda cidden objektif yorum atamiyosun.
Dofda da bu böyleydi Carrotta da ayni şekilde devam ediyor. :)
Ver Croco'yu bana, keyfine bak.:D

Beklenti bunlar, hem yorum farkı olur öyle. Carrot öyle çıkmayabilir de ama neden olmasın diyorum.

Tayfaya katılırsa en iyi mink olur ve en iyi mink de Neko-İnu üstü, biraz hayal edersek, absürt bir şey demiyorum.

MDL_Roronoa

Luffy'nin çalıştığı adadaki maymunu yenebilecek 1 tane süpernova yoktur. AÇIK VE NET

Bölümün en güzel noktası o hayvanların Luffy'i görünce duygulanmaları oldu. Reyiz nasıl kalplerine işlediyse.:D

Kral

İnu-Neko sadece bir basamak la, Carrot onları fazlasıyla aşacaktır. H. haki çıkmayabilir de iyi bir meyve yerse zaten Fuji'nin üstüne biner. Fuji'yi ileride geçer gibi, zaten meyvesi olmasa Fuji o kadar da güçlü değil.

Sanji ne yaptı ona da amiral olacak diyorlar, Dof onu 2 sn de kitledi, Carrot o duruma düşmezdi. Carrot ilk 4'ten biri ile eşleşir, bu arc Zoro'nun boşluğunu doldurabilir.

Forumda hiç bir yerde küfür edemezsin, ama ima edecek şekilde salla o başlıkta sıkıntı olmaz.
Fujiyi geçer gibimi :eek: keşke fanı olduğum karakterlere senin sahip çıktığın kadar sahip çıkabilseydim:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık